Artiklid ja uudised

1-2-3 mõõdukat nõuannet väikese kodu planeerimisel


Eriti väikese kodu sisustus peab olema justkui rätseplahendus meie vajadustele. Sellises kodus ei saa olla üleliigseid mööbliesemeid. Paigutus praktiline ja kujundus meeldiv, et väike ruum oleks terviklik. Kõige parem on alustada sisustamiskavast, millega teeme selgeks, mida vajame, mis tegumoega, mis värvides mööbliesemed võiksid olla ja mis värvid tulevad üldse ruumi. Vajadusel mängime kõik sobivad paigutusvariandid läbi, saades sobivama lahenduse. Lahenduse saame põhimõttel, et mööbliese teeniks meid hästi, mitte vastupidi.

Kahetoalise kodu puhul kujuneb üks ruumidest magamistoaks, tavaliselt väiksem. Suurem on elutoaks. Ruumi otstarve muutub vastavalt sellele kui palju pereliikmeid on ja kuidas nad eri kellaaegadel ruumi erinevateks otstarveteks kasutavad. Ruumisäästvama lahenduse saame kui paigutame voodiriided voodi alumisesse osasse. Samuti on hea kui saame selleks ruumi mõnes kapiosas või saab kasutada sahtelkummutit BOXY, öökapp HUHi või kummutit MIX, MAN, CUBE.


Toitumiseks. Kui köögis söömiseks ruumi ei ole, tuleb selleks ruumi teha elutoas. Ühetoalises kodus, kus igapäevane söömine toas, saab kasutada mitmefunktsioonilist lauda, mis on pikemaks tõmmatav ja sobiks niihästi kirjutus- ja töölauaks kui ka söögilauaks nagu pikendatav söögilaud DINN.


Puhkamiseks. Ajaviiteks ja puhkamiseks sisutame elutuppa iste- ja puhkenurga, tihti vajame puhkenurka madalat toetuspunkti tassi kohvi jaoks. Hästi sobib selleks veekindla pealiskattega diivanlaud NAM, serveerimislaud Noble või ümarlaud EDI.Õppimiseks ja tööks. Selleks vajame kindlasti funktsionaalset lauda. Kooliskäijale või kodukontoris töötajale sobib hästi näiteks seinalaud RADIUS, mis avaneb töölauaks või pikendatav söögilaud DINN.Kui oleme vajalikud mööbliesemed leidnud ja need otstarbekalt paigutanud, siis on suur samm mugava kodu suunas juba tehtud. Unustada ei saa valgustust, aknakatteid, vaipu, kodutekstiile ja nende akromaatilisust või värve, mis kõik loob meeleolu, hubasust ja värskust.

Sisestatud: 22.09.2020

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Ootamatult tulnud saavutus enne pühi: 10-aastaseks saanud mööblitootja Radis Furniture’ manifesteeris LIFT-riiuli loodussõbraliku Valchromat’iga

Käes on taaskord aeg, millal vaatame tagasi käesolevale aastale ja kõigile tublidele tegudele, mis said alustatud ja nii paljudki neist täide viidud. Radis Furniture’ jaoks ei piirdu tagasivaatamine mitte ainult käesoleva aastaga, vaid võtame kokku 10 tegevusaastat. Ühtäkki mõjub dekaad tegemisi hoomatavana. See on.olnud pikem protsess ja meil on hea meel kõigi nende üle, kes on oma panuse selles tegevuses andnud.

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Radis Furniture’ kaks põnevat riiulit, mis aitavad kontorisse tuua tagasihoidlikku tsoneeringut kolleegide vahel. On hea minna vastu külmetustipphooajale uue ruumipaigutusega, mis võimaldab natuke rohkem eraldatust ja soodustab väiksemaid töötajate gruppe. Sel korral vaatleme kaht riiulit, mis sobivad selleks ideaalselt. Tutvume SIK-SAK ja LIFT riiulitega. Mõlemad disaintooted abistavad kontoris ruumikasutust jaotada, jättes piisavalt mängimisruumi ja sobitumisvõimalusi. Vaatleme neid kvaliteetseid Eesti tooteid nüüd lähemalt.

vaata kõiki