Artiklid ja uudised

Kas tead millise diivani poole vaadata?

Elutuba on kodu süda, kus veedetakse perekonnaga aega ja võõrustatakse külalisi. Alusta sisustamist suurimast esemest ehk diivanist, mille valimise juures tuleb meeles pidada eelkõige mugavust ja praktilisust ning arvestada ruumi suuruse, kuju ja valguslahendusega. Pimedamad ja väiksemad ruumid on mõistlik sisustada kompaktsemalt ning eelistatult heledates toonides.


Kas diivan peaks mahutama eeskätt pereliikmed või ka külalisi? Kas keegi peab seal ka magama? Vastused annavad sulle suuna, millise diivani poole vaadata. Kui olulised vajadused on paika pandud, võib mõelda värvile, kangale ja muudele detailidel.

Hetkel on moes kõrgemad jalad, metallist jalad, sametine kangas ning erksamad värvid. Elutoamööbel ei pea olema tingimata valitud ühest sarjast, st moodsa joonega diivani võib edukalt sobitada klassikaliste kappidega ja vastupidi. Elutoa diivanid võivad olla erinevates värvides või erineva kujuga, samuti võivad komplektist erineda tugitoolid. Värvidega ei tasu üle pingutada, aga väiksem või suurem värvilaik elutoas on toredaks pilgupüüdjaks ning teeb pigem tuju heaks.

Sisestatud: 20.10.2020

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel.:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Üks atraktsioon, mis väliüritustel igal juhul lapsi tõmbab, on kindlasti batuut. Samal põhjusel on ka batuudikeskused popiks muutunud – kellele ei meeldiks siis nii kaua hüpata, kui vähegi jaksu on? Kui aga väliüritused kodulinna kätte ei tule ning ei taha kogu aeg ka batuudikeskuse külastamise eest maksta, on võimalus osta koju üks korralik batuut. Kuidas aga valida välja kvaliteetne batuut, mis pakuks mitme aasta jooksul kõikidele rõõmu?

vaata kõiki