Artiklid ja uudised

Müstiline tumeroheline


Disainerite üks lemmiktoone, mis juba mõnda aega nii seinakatete kui sisustuskangaste kollektsioonides domineerinud, on sügav smaragdikarva tumeroheline. See toon annab eriti efektse koosluses koos vanaroosa ja metalliktoonidega, eriti vase ja kullaga. Päevakorral olevad kuldsed detailid mööblis, valgustitel, sisustuselementides toovad eriti hästi esile selle kuningliku tooni luksuslikult elitaarse olemuse, aga ka klassikaline valge ja hele pind loob tumerohelisele suurepärase fooni ja kauni kontrasti.
Vaata pildigaleriist, kui palju erinevaid võimalusi on selle efektse tooni kasutamiseks. Unusta liiga tavaliseks muutunud valge ja hall, julge eristuda! Miks mitte uuendada oma ruumi just nimelt tumerohelisi seinakatteid kasutades.
Kõiki piltidel olevaid seinakatteid saad tellida Tapeedistuudiost,
www.tapeedid.ee

Sisestatud: 23.11.2020

Tapeedistuudio

Tel:
5687 9838
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeet vannitoas

Tapeet vannitoas

Tapetseeritud sein märgruumis - vannitoas või wc-s - võimaldab luua mängulise ja omanäolise ruumi. Võrrelduna keraamilise plaadiga, mille paigaldus on kulukas ja vaevarikas ning mis peab sobituma interjööri ka aastate pärast, annab tapeedi kasutamine võimaluse palju originaalsemateks lahenduseks, võimaldades mõne aja pärast taas hõlpsalt ruumi ilmet muuta. Põhjamaises kodus ongi paslikum vannitubades kasutada keraamilist plaati osaliselt, otsest vett saavatel pindadel, ülejäänud seinaosad värvida ja/või tapetseerida. Selline lahendus loob palju kergema ja hubasema interjööri kui üle ruumi hõlmav raske kivi või keraamika. Vaata pildigaleriid vahvatest tapetseeritud vannitubadest ja luba end inspireerida neist seinakatetest!

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uusimad kollektsioonid pakuvad ohtralt materjali kodu ilme värskendamiseks. Uuemates tapeedi- ja kangakollektsioonides on aktuaalseimateks stiilisundadeks romantilised maakodumustrid, kus traditsiooniline skandinaavia stiil on segatud elitaarse Inglise maakodu õhustikuga ning modernsema stiili austaja leiab meelepärase efektsetest pilttapeedilikult mõjuvatest suurtest külluslikest, põnevatest ja geomeetrilistest mustritest.

vaata kõiki