Artiklid ja uudised

Uus Vista - Radis Furniture’ looduse inspiratsioonRadis Furniture’il on uudis! Sellel talvel lisandus Radise valikusse ümarlaud ja töölaud Vista. Raul Abneri kujundatud vormimängud on inspireeritud metsast ja loodusest. Mets on inimesele paik hingetõmbeks, pakkudes harmoonilist tasakaalu meie igapäevastele tegevustele. Looduslähedane Vista on kui kiirviit mitmekülgseks kasutamiseks ja sobib nii põimõppeks, kodukontori lauaks kui ka perekonna kokkusaamise kohaks söögilauana.

Püsti kodukontoris


Signatuur-disainiga metalljalad annavad uue ratsionaalse hingamise sisekujunduses. Valikus on ka reguleeritava kõrgusega jalad. Vista töölaud elektriliselt tõstetava tasapinnaga võimaldab tööülesandeid teha kasvõi püsti. Ergonoomiline jalakonsool võimaldab tervislikumalt jaotada tööaega ja tööpinna kõrgust kõigi pereliikmete vahel. Mitmetasandilise jaotusega Vista töölaud on klassikalise sahtli ja klapiga laud, kus saavad kõikvõimalikud e-seadmete juhtmed ja liidesed omale koha jäädes märkamatuks. Mugavaks arvutitööks disainitud laua eripäraks on tööpinna kohal olev tasand, mis tõelise FFF - ‘form follows function’ egiidi all loob tervikliku töökeskkonna.Materjalidest kasutusel vineer, mis kaetud vastupidava kõrgsurvelaminaadi või tammespooniga asetumas antratsiit-musta kattega metallist jalgadel. Uue Vista töölaua ja ümarlauaga saab eksklusiivselt tutvuda 4roomi salongis Tallinnas, Pärnu mnt 110. Rohkem infot värvitoonide ja mõõtmete kohta leiab veebist: www.radis.ee

Sisestatud: 15.12.2020

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki