Artiklid ja uudised

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

Popp ja ka pikendatav. See on NAM-NAM

Kui tuleb suurem istumine, saab laua hetkega meetri võrra pikemaks teha. Mugav kasutada nii kodus kui töökeskkonnas, sest koosolekud ja koosviibimised käivad ikka laua taga. Laua vaheklapid saab mugavalt asetada lauaplaadi alla. Valmistatud kasevineerist, jalad kasepuit, õlivahatatud. Lauaplateks siidjas kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril või üleni naturaalse tammespooniga vineeril. Saadaval 3 erinevas suuruses: 90x120-180, 96x144-244 ja 120x120-220 cm, kõrgus 75 cm.

Hea isuga saab NAM-NAM omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Hea isuga saab NAM-NAM omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Söögilaud HUH erinevates mõõtudes

Suur pere on iga laua rõõm. Söögilaud HUH on saadaval kokku 3 erinevas mõõdus, lauaplaadiga 120x85, 150x85 või 190x90 cm. kõrgus 75 cm. Valmistatud õlivahatatud kasevineerist, lauaplaat kõrgsurvelaminaat (HPL) või naturaalne tammespoon vineeril. Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

Hea isuga saab HUH omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Hea isuga saab HUH omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Ümmargune VISTA

Vista laua musti antratsiitjalgu komplimenteerib heledas toonis lauaplaat. Koos moodustavad nad täiuslikult värvide mängu. Vista on hea täiendus elutuppa kuid seda saab hõlpsasti sobitada ka kontoriruumidesse. Tammevineer või siidjas matt HPL plaat teevad selle sobilikuks nii külmemates kui ka soojemates toonides interjööridesse.
Lauaplate eriti tugev kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril või tammespoon vineeril. Tugevad metalljalad, pulbervärvitud antratsiit RAL7016. Lauaplaadi läbimõõt on 125cm ja kõrgus 75cm.

Hea isuga saab VISTA omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Hea isuga saab VISTA omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Pikendatav meeter - see on DINN

DINN laua võimalus nö tiivad laiali sirutada toob momentaalselt ligi meetri jagu ruumi juurde. Just vajalik, et katta laud motivatsiooni tõstvate toitudega. Pealispind eriti vastupidav kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril, jalad õlivahatatud kasepuit. Laua pikkus 140 cm, pikendades 238 cm, laius keskelt 92 cm, kõrgus 75 cm. Saadaval erinevad toonid.
Söögilaud on juba kokku pandud, kodus tuleb vaid jalad alla kruvida.

Hea isuga saab DINN omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Hea isuga saab DINN omanikuks SIIT Allikas: radis.ee

Sisestatud: 24.03.2021

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki