Artiklid ja uudised

Rõõmsalt värsked tapeedid Tapeedistuudios

Anna kodule tervendav vitamiinisüst päikeselise julge kollasega, eriti lihtne on seda teha rõõmsalt värskete tapeetidega.


Olles selle aasta üks trenditoon on kollane tulnud, et avardada ja valgustada hämaraid nurki. Kollase värvienergia sisendab optimismi, reipust, julgust, uudishimu, iseteadlikkust ja valgustumist. Olles teadmiste ja õppimise värv, mis aitab tähelepanelik olla, kuulda, näha ja omandada aktiveerides aju toimingut ja loogilist mõtlemist, sobib kollane suurepäraselt kodukontorisse ja on hea toon mängu- ja õppimisruumides. Reipust ja elurõõmu, ka söögiisu tõstev sidrunitoon passib hästi kööki ja söögituppa, samuti kui elutuppa.


Kollane on suurepärane kaaslane külmadele sinistele ja hallidele toonidele. Kollane võib ka olla üksik ere värvilaik mõne detaili, eseme või aktsentseina näol muidu neutraaltoonides, näiteks halliga kujundatud interjööris. Kollane loob valgust kitsastesse ja pimedatesse ruumidesse. Helekollastes toonides tapeedid näivad esemeid ja pindu tõstvatena ja kergemaks muutvatena ning toovad ruumi heledust, soojust ja avarust. Kollane seostub eelkõige päikese, soojuse, lootuse ja rõõmuga. Parajas annuses kollast säravate, julgete värvilaikudena tõstab tuju, mõjub vitamiinisüstina ja justkui ravib ning paneb elama morniks tõmbunud halli ja igavleva valge interjööri.

Siit leiad ideid kollaste tapeetidega ruumi elavdamiseks ja siit leiad palju toredaid kollastes toonides seinakatteid

TapeediStuudio
Facebook
www.tapeedid.ee

Sisestatud: 21.04.2021

Tapeedistuudio

Tel:
5687 9838
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeet vannitoas

Tapeet vannitoas

Tapetseeritud sein märgruumis - vannitoas või wc-s - võimaldab luua mängulise ja omanäolise ruumi. Võrrelduna keraamilise plaadiga, mille paigaldus on kulukas ja vaevarikas ning mis peab sobituma interjööri ka aastate pärast, annab tapeedi kasutamine võimaluse palju originaalsemateks lahenduseks, võimaldades mõne aja pärast taas hõlpsalt ruumi ilmet muuta. Põhjamaises kodus ongi paslikum vannitubades kasutada keraamilist plaati osaliselt, otsest vett saavatel pindadel, ülejäänud seinaosad värvida ja/või tapetseerida. Selline lahendus loob palju kergema ja hubasema interjööri kui üle ruumi hõlmav raske kivi või keraamika. Vaata pildigaleriid vahvatest tapetseeritud vannitubadest ja luba end inspireerida neist seinakatetest!

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uusimad kollektsioonid pakuvad ohtralt materjali kodu ilme värskendamiseks. Uuemates tapeedi- ja kangakollektsioonides on aktuaalseimateks stiilisundadeks romantilised maakodumustrid, kus traditsiooniline skandinaavia stiil on segatud elitaarse Inglise maakodu õhustikuga ning modernsema stiili austaja leiab meelepärase efektsetest pilttapeedilikult mõjuvatest suurtest külluslikest, põnevatest ja geomeetrilistest mustritest.

vaata kõiki