Artiklid ja uudised

2021 aasta kevadvärskendus tuleb kummutiga

BOXY on kõik see, mida sellelt aastalt oodata. Kompaktne, funktsionaalne ja hinnaga alates 499 €. Selle eest saab justkui suuremat sorti ime. Vaatamata oma suurusele on BOXY mugav jaotamaks vajalikke esemeid valides mitme sahtli vahel. Korras ruum on rahulik ja ilus. Seda esteetikat kus telekapuldid, raamatud, ajakirjad ja arvutilaadijad on süstematiseerimata laiali - enam kannatama ei pea.


Kahe ukse ja kolme sahtliga BOXY on piisavalt ruumikas. Valmistatud kasevineerist. Saadaval ka tammespooniga, õlivahatatud. BOXT tuleb vaikseltsulguvate uksehingede ja sahtlisiinidega. Antrasiitvärvi metalljalad kõrgusega 20 cm. Sisemuses muudetava kõrgusega riiulid.

Avasta oma uus elutoasisustus BOXYiga siit

Sahtel-kummut BOXY
BOXY sahtel-kummut on ideaalne mööbliese mitmete erinevate sisekujundusstiiliga magamistubadesse. Peened metalljalad muudavad selle alt koristamise lihtsaks ning kolm ruumikat sahtlit mahutavad kõike alates sokkidest ja aluspesust kuni suuremate riideesemeteni. Stiilne disain muudab BOXY interjööris ajatuks jäädes kaasaaegseks. Valmistatud õlivahatatud kasevineerist, ka tammespooniga ja Koskisen CPLiga vineeril. Vaikseltsulguvad peidetud sahtlisiinid. Antrasiitvärvi metalljalad kõrgusega 20 cm. Sahtlite sisemõõdud 43x81cm, sahtliääre kõrgus 16 cm. Sahtel-kummut tuleb läbi tagaseina kinnitada toa seina külge.

Avasta oma uus magamistoa sisustus BOXYiga siit

Sisestatud: 21.04.2021

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki