Artiklid ja uudised

7 sisustusnippi, mis töötavad igas olukorras

Soovite kevade lõpuks oma kodu välimust muuta ning sisustada toad nii, et kokku tuleks harmooniline ja atraktiivne tervik? Olulist rolli mängib teie majas või korteris olevate tubade seinte värvivalik, mööbel ja olemas olevad aksessuaarid. Kuid enne sisustamist tuleb enda jaoks välja selgitada, milline on teie sisustamise stiil?

Endale sobivaima stiili leidmiseks soovitame otsida internetist pilte erinevatest tubadest. Pildid annavad teile inspiratsiooni, mis omakorda aitab teil mööbli, värvide, aknakatete,vaipade ja teiste tarvikute osas otsuseid langetada.
Selleks, et sisustamine läheks veelgi ladusamalt oleme teie jaoks kokku pannud hulga kasulikke sisustusnippe, mis töötavad igas olukorras.


1. Valgus
Tubade juures on üheks olulisemaiks punktiks valgus, mis tuleb õuest ning samuti lampidega kaasnev valgus, kui õues on juba pime. Õigesti valitud valgustus muudab teie toad avaraks ja valgusküllaseks. Laualambid, lühtrid, põrandalambid ja led-ribad teie toas
toovad tuppa õige meeleolu ning lisavad toale stiili.

Näiteks üheks heaks viisiks teie eluruumi soojust ja turvatunnet tuua on veidi hämarad põrandalambid toa nurkades. Magamistuppa valitud lamp peaks tekitama koduse tunde.

Toa laevalgusti peab kindlasti suutma kogu toa korraga heledaks teha, kuna pimedatel hommikutel riietudes oleks hea kui näeks, millised riided kapist välja võtad. Samuti õiged laualambid öökappidel suudavad magamistuba mõnusalt hubaseks muuta.

Valikut tehes on kõige olulisem silmas pidada teie lõppeesmärki, mida oma kodus saavutada püüate.

2. Mööbli korraldamine
Inimeste tavaline probleem on teadmatus, kuidas oma elutoamööblit korraldada. Enamasti lükkavad inimesed ühe seina vastu diivani, ning lisavad paar tooli üksteise vastu ja kõik.

Kuid mööbli paigutamine on midagi, mis nõuab veidi rohkem planeerimist ja on väga oluline etapp teie toa kujunduses. Mööblit korraldades valige fookuspunkt ja arvestage liiklusvoogudega - kus teie pereliikmed kõige enam liiguvad. Jätke piisavad vahed sisse ning paigutage mööbel nii, et kõigil mugav oleks.

3. Hankige tuppa taimi
Ükskõik, kas soovite lisada dekoratsiooniks või hoopiski tühja nurka või lauda täita, lisavad toataimed igale ruumile sügavust ja iseloomu. Ilusad rohelised taimed võivad lisada mõnele toale hädavajalikku värvi või tuua tööstuslikus stiilis ruumi värskust.

Taimi võite paigutada savipottidesse, tassidesse, korvidesse - sõltuvalt teie stiilist ja loodava toa välimusest.

4. Detailid igas toas
Pisikesed detailid teie tubades on lihtne sisekujunduse trikk, mis loob ruumides läheduse tunde. Peeglid, kujukesed, dekoratiivpadjad, korvid, küünlad ja palju muud lisavad teie
ruumile kihilisust ja stiilsust.

Samuti annavad juurde palju pisidetailid nagu kardinapuud ja kummuti nupud. Valige oma tuppa ägedad kardinapuud kardinapuud Kaup24 veebipoest!

Vaibad ja voodikatted suurendavad mugavustunnet ja seovad kogu ruumi kokku üheks tervikuks.

5. Kardinad ja rulood
Kardinad räägivad ruumi lõppilme kujundamisel palju kaasa ja selle olulise aksessuaari oskuslikul kasutamisel on võimalik tuba visuaalselt suuremaks muuta. Vali enda koju sobiv
kvaliteetne kardin Kaup24 veebipoest!

Lühikesed aknalauani ulatuvad kardinad sobivad ideaalselt akendele, mida tihti avatakse – näiteks köögi akendele ning tubadele, kus aknad on süvistatud seina. Üle aknalaua ulatuvad kardinad sobivad hästi ruumidesse, kus on kõrged laed.

Kardinatega käib tavapäraselt kaasas ka ruloo. Näiteks, kui ihkate kaitset tugeva päikesevalguse eest, siis aitab teid poolpimendav või valgust läbikumav tekstiilruloo. Kui aga soovite, et teie tuba oleks kottpime siis sobib teile suurepäraselt aknaraamiga kokkusobiv pimendav ruloo. Kaup24 valikust leiate kindla peale enda koju ilusad ja stiilsed rulood. Tutvuge valikuga juba täna!

6. Maalid ja pildid seinale
Tühjad seinad on märk puudulikust ruumist. See ei tähenda, et peate täitma iga seina elementidega, kuid seinte kaunistamine kunstiga on siiski oluline osa sisekujunduses.
Kindlasti pole oluline, et maal teie seinal on kallis ja eriline.

See, mida üks inimene peab kunstiks, võib drastiliselt erineda sellest, mida keegi teine ​​arvab. Te võite riputada üles oma laste tehtud pilte või vanu joonistusi. Viimasel ajal on väga populaarseks saanud ka perepiltide väljaprintimine, ning just suurele lõuendile, mis asetatakse diivani taha seinale.

7. Suured vaibad
Suurte vaipade kasutamine teie tubades on oluline, ning selleks on mitu põhjus - esiteks muudab see teie toa hubasemaks ja teiseks hoiab see põrandat korras. Kui soovite oma diivani alale lisada vaiba, peaksite kindlasti veenduma vaiba suuruses. Reegel on see, et kogu mööbel peaks asetsema vaiba peal.

Vaiba värvi ja materjali valikul võtke arvesse oma olemasolevat mööblit ja detaile. Kui teie majapidamises on koduloomi on soovitatav võtta vaibad, mis ei ime enda sisse tohutult karvu ega üleliigset tolmu, ning mida on lihtne puhastada.

Loodame, et need nutikad sisekujunduse näpunäited aitavad teil luua ühtseid ja õnnelikke ruume, kus elada!

Sisestatud: 17.05.2021

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Pleedid mitte ainult ei hoia meid soojas, vaid kaunistavad ka kodu

Kui seinte värv ja tapeedimuster on peale pikka kaalumist lõpuks välja valitud ning mööbel ja lambid ostetud, pole kodu sisustamise tööd veel kaugeltki läbi. Et luua ideaalne interjöör, mis sobitub nii elanike ilumeelega kui ka uusimate moesuundadega, tuleb kindlasti läbi mõelda ka väikseimad detailid ja see, kuidas need omavahel sobituvad. Raske on ette kujutada hubast kodu ilma lillede, maalide või küünaldeta, kuid ka ilma pleedideta.

Prantsuse koduinterjöör on võluvalt muretu

Prantsuse koduinterjöör on võluvalt muretu

Prantslased on inimestena ja natuurina sageli jutuaineks ja neid tuuakse oma võluva, kuid pingutamata seksapiilsuse ja muretuse tõttu tihti eeskujuks. Olla prantslaslikult šikk ja stiilne ei ole mõnele teisele rahvusele loomulikult lihtne, kuid on siiski imetlusväärne.

Samasugust mõnusat boheemlaslikku, kuid samas väga läbimõeldud joont järgivad prantslased ka oma sisekujunduses. Prantsuse Riviera maanteereis ja maalilised vaated võivad tekitada tahtmist ka oma koju tuua lõunaeuroopalikku hõngu ja helget meelelolu. Milliste võtetega seda saavutada?

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Kõik, kes on kunagi kodu sisustanud või seda sisustamas, teavad kui keeruline see võib olla. Neid detaile, mis tuleb selle käigus läbi mõelda, on palju. Kõige enam peavalu võivad tekitada olukorrad, kus on vaja mõelda lahendus väiksemasse ruumi. Selliseid funktsionaalseid ja nutikaid mööbliesemeid õnneks jagub ja üks populaarsemaid on meie hinnangul väike diivanvoodi. Seda, miks peaksid kaaluma selle soetamist, saad lugeda juba alljärgnevalt.

Patareidega jõulutuled loovad õdusa interjööri

Patareidega jõulutuled loovad õdusa interjööri

Pühadeaja lahutamatuks osaks on on jõulutuled ja seda muidugi põhjusega, sest need aitavad luua koju mõnusa ja rahuliku meeleolu. Jõulutulede populaarsus on niivõrd suur, et lisaks klassikalistele valguskettidele ja tulukestele on võimalik soetada ka patareidega jõulutuled, mis on mugavad kasutamiseks erinevatel viisidel. Nii aknaraamide kaunistamiseks, kuusepuu ehtimiseks, aga ka erinevate kaunistuste loomiseks. Siit leiad ideid, kuidas patareidega jõulutuled enda kasuks tööle panna ja imeline kodu kaunistada.

vaata kõiki