Artiklid ja uudised

Radis Furniture ütleb tere tulemast taaskasutusele

Teine eluring ehk pre-loved nagu seda oleme juba ehk kuulnud, on imeline algatus, kus saame ise personaliseerida oma interjööri. Vineermööbli omadus ajaga kaasas käia tähendab mitte ainult vineerspooni küpsust ajas laagerduda vaid juba olemuslikult sobituda kodutekstiilide, valgustite ja seinakatetega, mis annavad ka edasi varasemate ajastute hõngu. Selline teguviis on justkui midagi, mis on mõnusalt loomulik vineerile ja mõjub väga naturaalsena ka elukeskkonnas. Sobitades erinevaid esemeid, millel ajaloolisem disainikeel või retro- ja vintage-feel, paneb paljudel rõõmsalt südame põksuma. Seega tuleb natuke omada julgust katsetamisel ja avada iseennast. Enese piiride kompamine ja maitsemeele kujundamine ongi siin ainuke vastane, kellega kujundusvõistluses konkureerida. Üllatades end uute ideede ja sisustusesemete sobitamisega- see võib olla mõnus alguspunkt.


Suvine Radis Furniture üleskutse taaskasutus initsiatiivikus on algatus, kus on võimalik igaühel end proovile panna. Alustuseks lähtu oma ostetud Radiste mööblitootest, olgu see riiul, laud, kapp või voodi ja iseloomusta enesele ta naturaalset karakterit. Lisa sinna juurde mõni kirbuturu võit ja igapäevases kasutuses oleva mööbli ilu hakkabki ajaga väärikalt kujunema.

Soovime unikaalset teise ringi avastamist!

Avasta kodumaise vineermööbli maailm SIIT

Sisestatud: 17.06.2021

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki