Artiklid ja uudised

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Radis Furniture’ kaks põnevat riiulit, mis aitavad kontorisse tuua tagasihoidlikku tsoneeringut kolleegide vahel. On hea minna vastu külmetustipphooajale uue ruumipaigutusega, mis võimaldab natuke rohkem eraldatust ja soodustab väiksemaid töötajate gruppe. Sel korral vaatleme kaht riiulit, mis sobivad selleks ideaalselt. Tutvume SIK-SAK ja LIFT riiulitega. Mõlemad disaintooted abistavad kontoris ruumikasutust jaotada, jättes piisavalt mängimisruumi ja sobitumisvõimalusi. Vaatleme neid kvaliteetseid Eesti tooteid nüüd lähemalt.

Riiul SIK-SAK
Alates 359.00 €

Riiul SIK-SAK raskuste all ei murdu. Saad sellest teha ka vaheseina, et turvalisemalt tsoneerida ühiselt kasutatavat ruumi. Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, jalad kinnituvad metallpoltidega. See riiul on mugav variant kontoris kiireks ruumilahenduseks.

Riiul SIK-SAK Radis Furniture © Allikas: radis.ee

Riiul SIK-SAK Radis Furniture © Allikas: radis.ee

Riiul LIFT
Alates 399.00 €

Riiul LIFT ühendab endas korra ja kaose, mõlemad on harmoonilises tasakaalus võrdselt kaunid. Muudetava kõrgusega riiulid sobivad nii suurtele kui ka väikestele raamatutele. Soovi korral saab riiulit lihtsalt laiemaks muuta, lisades vertikaalseid seinu. Tänu õhulisele konstruktsioonile langevad päikesekiired läbi riiuli, tekitades valguse mängu ja muutes töökeskkonda mõnusamaks ja valgusküllasemaks. Riiul LIFT sobib nii moodsasse kui ka ajaloolisesse interjööri. Mõne üksiku raamatuga mõjub see mööbliese kauni arhitektuurse struktuurina. Tihedalt raamatutega täidetuna jääb aga tagasihoidlikult märkamatuks. Valmistatud 12mm valgest filmivineerist või 16mm tammespooniga õlivahatatud vineerist. Mugavama transpordi huvides on kõige pikemad detailid kõigest 1,15 meetrit pikad. Auhinnatud riiulidisain.

Riiul LIFT Radis Furniture © Allikas: radis.ee

Riiul LIFT Radis Furniture © Allikas: radis.ee

Sisestatud: 22.09.2021

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki