Artiklid ja uudised

Enne ja peale zoomitamist

Ajal, mil üha enam ettevõtteid on alustanud kaugtöö-reede mõtte täideviimisega, saame taas kodus või võõrsil töötamise üle rohkem oma tööelu mõtestada. Töökeskkond ja ümbrus on tähtsam kui kunagi varem. Pandeemiaga on kaasnenud ka soov näha enda elus rohkem isikupärasust. Trendikamaks on muutunud igasugune nostalgia ja geomeetrilised lähenemised. Kodukontoris töötajatele on järgnevalt mõned mõtted, kuidas kaasajastada sisustust ja mida tähele panna:


1. Rohkem traditsioonilisi ja loodustsäästvaid materjale
Öko-sõbralikud materjalid, mis pikas perspektiivis on tervislikumad ja kvaliteetsemad. Tähelepanu alla võtta ka nende materjalide mugav hooldamine- lihtne ja mugav puhastada.


2. Multifunktsionaalsus, kus vähem on endiselt rohkem
Hea uus mööbel on nagu Šveitsi armee nuga, mille abil mugav lahendada mitut tegevust. Seega uued trendid on ruumi kasutuses ja isikupärasemates lahendustes, eriti nende funktsioonide kasutajate jaoks.


3. Too siseruumidesse rohkem õue keskkonda
“Toome õue-ruumi tuppa!” on endiselt populaarne. Selles kajastub uute siseruumide kujundus, mis muutub valgusküllasemaks ja õhulisemaks. Viiteid rohelusele ja materjalidele, mida oleme rohkem harjunud nägema välitingimustes.

Ja siit ta tuleb! Uus Radis Furniture’ Valcromat-materjalist mööbel kodukontorisse


Radis Furniture’ mööblivalik muutub järjest keskkonnasõbralikumaks. Uue Valcromat-materjali kasutuselevõtuga on uuenenud ka LIFT riiulisari. Eesti disaineri Veiko Liisi kujundatud auhinnatud riiul LIFT ja kodukontor LIFT pakuvad suuremat niiskuskindlust ja vastupidavust. Tootespetsifikatsioonidega saab tutvuda siit

Sisestatud: 17.02.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

vaata kõiki