Artiklid ja uudised

Berliini Disaininädala vallutavad ROMB ja NOBLE

Radis Furniture’ pakub rohkem inimlikkust ja värskust juba 18.-22. mail Berliinis.

BNDNWK’ 2022 toimub Kurfüstendammil Alhambra Berlin hoones ja on jagatud mitmeteks näitusteks. Otse linna südamesse saadab Radis Furniture’ sahtlitega kummuti ROMB ja uue NOBLE TV-aluse, mida on võimalik nüüd saada sisearhitektidele väga meeltmööda Forescolor materjalist. See uudne materjal on saadaval paljudes orgaanilistes mahedates toonides ja toodetud formaldehüüdivabade vaikudega. Radis Furniture’ mööblikollektsioone saab alati valmistada ka evergreen materjalivaliku hulgast: kasevineer, filmivineer ja tammespooniga vineer. A State of Design perspective on disaininädala sattelliitnäituse selle aastane teemakäsitlus. Kureeritud kevadnäitusel Alhambras Radis Furniture’ poolt Eestit esindavad mõlemad tootesarjad on disaininud Raul Abner.


Mis on tuttuus Radis Furniture’l?

2022. aasta kevadised trendsetterid on pööratava lauaga kummut FOLDY, riiul GRID ja kummutid MAZE, LOXI ning ROMB. Need mööblikollektsioonid on saadaval lisaks ka uue Forescolor-materjaliga. 2022. aasta kollektsioonidest lähemalt: radis.ee

Valik tootelinke:

Riiul GRID
pööratav laud kummutiga FOLDY
ROMB kummut Forescoloriga

Sisestatud: 05.05.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Ootamatult tulnud saavutus enne pühi: 10-aastaseks saanud mööblitootja Radis Furniture’ manifesteeris LIFT-riiuli loodussõbraliku Valchromat’iga

Käes on taaskord aeg, millal vaatame tagasi käesolevale aastale ja kõigile tublidele tegudele, mis said alustatud ja nii paljudki neist täide viidud. Radis Furniture’ jaoks ei piirdu tagasivaatamine mitte ainult käesoleva aastaga, vaid võtame kokku 10 tegevusaastat. Ühtäkki mõjub dekaad tegemisi hoomatavana. See on.olnud pikem protsess ja meil on hea meel kõigi nende üle, kes on oma panuse selles tegevuses andnud.

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Meil on sulle kaks nõuannet, millega muuta kontor paremaks

Radis Furniture’ kaks põnevat riiulit, mis aitavad kontorisse tuua tagasihoidlikku tsoneeringut kolleegide vahel. On hea minna vastu külmetustipphooajale uue ruumipaigutusega, mis võimaldab natuke rohkem eraldatust ja soodustab väiksemaid töötajate gruppe. Sel korral vaatleme kaht riiulit, mis sobivad selleks ideaalselt. Tutvume SIK-SAK ja LIFT riiulitega. Mõlemad disaintooted abistavad kontoris ruumikasutust jaotada, jättes piisavalt mängimisruumi ja sobitumisvõimalusi. Vaatleme neid kvaliteetseid Eesti tooteid nüüd lähemalt.

vaata kõiki