Artiklid ja uudised

Kahepoolne külmik jäämasinaga ja teised suvise aja ideaalsed lahendused


Üks korralik kuumalaine on see, mis muudab suve tõeliselt mõnusaks ja aitab silmapiiril luurava talvega toime tulla. Ühel hetkel võib aga sellestki küllalt saada. Õnneks on ootamas erinevad tehnikalahendused nagu kahepoolne külmik jäämasinaga või konditsioneer. Soeta õige lahendus ja võid üllatusega avastada, kui palju meeldivamaks muutuvad ka kõige kõrgemate temperatuuridega päevad.

Kahepoolne külmik jäämasinaga ehk nii palju jääd, kui oskad vaid soovida
Üks jahutavamaid lahendusi on muidugi korralik külm jook ja selleks on vaja jääd. Tavaline lahendus on jääkuubikuvormi veega täitmine ning selle sügavkülmikusse asetamine. See küll toimib, ent on parajalt tüütu. Esiteks peab meelde jääkuubikuvormi täitmise ja tühjendamise meelde jätma. Teiseks, kui jääpuudus selgus viimasel hetkel, peab tükk aega ootama, kuni vesi ära jäätub. Ning kolmandaks, jääkuubikuvorm on sügavkülmas lihtsalt ees.

Kõike arvestades, on kahepoolne külmik jäämasinaga kordades parem lahendus! Kahepoolne külmik jäämasinaga pakub põhimõtteliselt piiramatut ligipääsu puhta veega valmistatud jääle. Mõned külmkapid pakuvad lausa võimalust valida, kas soovid jääkuubikuid või juba purustatud jääd. Sellised mudelid on küll kallimad, ent teatud olukordades on investeering oma hinda kindlasti väärt ja õnneks Hansapost e-poes valikut jagub.

Ukse sisse ehitatud jäämasinaga külmkapp annab hea ülevaate, palju jääd hetkel on ning enamik mudeleid suudab päeva jooksul toota rohkem jääd, kui ära jõuad kasutada. Mõnikord on jääkasti võimalik eemaldada ehk suurem kogus jääkuubikuid kasvõi lauda tuua! Ja muide, nii mõnigi kahepoolne külmik jäämasinaga pakub ka filtreeritud ning jääkülma vett vaid nupulevajutusega!

Väikesed aga nutikad täiendused
Pliidi ning ahju kasutamine tõstab köögi temperatuuri. Talvisel ajal igati oodatud lisasoojendus, ent suvel pigem häiriv lisa. Muidugi võib nautida salateid ja köögi- ning juurvilju, ent ühel hetkel tahaks korralikumat rooga. Lihtsalt ilma köögitehnikast õhkuva kuumata. Siinkohal tulevad appi kiir- ja multikeetjad aga ka kuumaõhufritüür. Nende abil on võimalik valmistada väga mitmekülgseid roogasid samas kui tekkiv kuumus püsib tehnikaseadmes.

Suve saabumisega soetatakse oluliselt rohkem ka blendereid ja mahlapresse. See pole muidugi üllatus, sest värskendavad smuutid ning mahlad on suvisel ajal kindlasti omal kohal. Lisada juurde kahepoolne külmik jäämasinaga ning külm karastus on alati käepärast. Mahlapressi ning blenderi ostmisel jälgi võimsust ja masina kvaliteeti. Valitud mudel peaks toime tulema nii puuviljade kui jää purustamisega. Kaup24 veebipoes saab kodumasinad filtreerida ka võimsuse järgi, tänu millele on valiku tegemine lihtsam.

Kas ventilaator või konditsioneer?
Pole midagi parata, Eestis on hoonete ehitamisel peamiseks eesmärgiks olnud alati ruumide soojana, mitte jahedana hoidmine. See tähendab, et kuumade suvepäevade üleelamiseks peab leidma täiendavaid lahendusi. Tihtipeale soetatakse ventilaator, ent see liigutab lihtsalt õhku ringi.

Jah, liikuv õhk võib olemist paremaks muuta, ent mida sa päriselt tahad, on jahedam õhk. Õnneks on turul erinevaid konditsioneere, mis suudavad temperatuuri oluliselt langetada. Ja kui sul on kodus juba õhksoojuspump, siis tasub uurida, ehk on sellel jahutusfunktsioon? Kaks ühes lahendus! Lisa nüüd juurde kahepoolne külmik jäämasinaga, korralik blender smuutide valmistamiseks ning naudid ka kõige palavamaid päevi!

Sisestatud: 02.08.2022

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Kõik, kes on kunagi kodu sisustanud või seda sisustamas, teavad kui keeruline see võib olla. Neid detaile, mis tuleb selle käigus läbi mõelda, on palju. Kõige enam peavalu võivad tekitada olukorrad, kus on vaja mõelda lahendus väiksemasse ruumi. Selliseid funktsionaalseid ja nutikaid mööbliesemeid õnneks jagub ja üks populaarsemaid on meie hinnangul väike diivanvoodi. Seda, miks peaksid kaaluma selle soetamist, saad lugeda juba alljärgnevalt.

Patareidega jõulutuled loovad õdusa interjööri

Patareidega jõulutuled loovad õdusa interjööri

Pühadeaja lahutamatuks osaks on on jõulutuled ja seda muidugi põhjusega, sest need aitavad luua koju mõnusa ja rahuliku meeleolu. Jõulutulede populaarsus on niivõrd suur, et lisaks klassikalistele valguskettidele ja tulukestele on võimalik soetada ka patareidega jõulutuled, mis on mugavad kasutamiseks erinevatel viisidel. Nii aknaraamide kaunistamiseks, kuusepuu ehtimiseks, aga ka erinevate kaunistuste loomiseks. Siit leiad ideid, kuidas patareidega jõulutuled enda kasuks tööle panna ja imeline kodu kaunistada.

vaata kõiki