Artiklid ja uudised

KÕIK KOLM KOOLI!

Radis Furniture’ pakub saabuva kooliaasta puhul kolme head abilist, need on kodukontor LIFT, reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud VISTA ja kirjutuslaud TRI.


Kodukontor LIFT sobib nii tänapäevasesse kui ajaloolisesse interjööri. Sobitudes arhitektuurse elemendina mis loob põnevust. LIFT kodukontori peamised märksõnad on paindlikkus ja individuaalsete eelistustega arvestamine. LIFT on valmistatud 12 mm valgest filmivineerist, 16 mm tammespooniga õlivahatatud vineerist või 12 mm Valchromatist. Kui mõnikord oleme sunnitud oma asjade paigutamisel arvestama mööbliga, siis antud juhul toimub asi vastupidi. Muudetava kõrgusega riiuli tasemed sobivad nii suurtele kui ka väikestele raamatutele. Soovi korral saab kodukontor LIFTi riiuleid hõlpsasti laiemaks muuta, lisades vertikaalseid seinu. Tugevad vineerist detailid on vastupidavad ja riiulit on mugav vajadusel transportida. Mugavuse huvides on kõige pikemad detailid vaid 1,15 meetrised. Laiema vaheriiuli laius on 49 cm, kitsama laius 18 cm.

Saa kodukontor LIFT omanikuks siit!


Vista reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud muudab kontoritunnid tervislikumaks. Täpsemalt, kahandab selga pärssivat istumise aega– keset tööpäeva saad istumise vahetada ühe nupuvajutusega töölaua ees seismise vastu. Elektriliselt reguleeritavate jalgadega kirjutuslaud võimaldab töötamist ajastada nii istudes kui seistes, vähendades seeläbi lihaspingeid. Laua sobiva kõrguse saad valida lausa sentimeetri täpsusega ning salvestada need laua mällu. Eriti mugav on laua kasutamine mitme inimese poolt, niiviisi saab kuni kolm inimest oma soovitud kõrguse salvestada ning laua taha asudes ühe nupulevahutusega selle sobivks sättida. Reguleeritavad jalad on väga sujuvad ja toimivad kahe tasa toimetava mootori koostööl. Lauaplaadi asendi kõrguse vahemik on 71-120 cm.

Vista kirjutuslaual on mahukas sahtel dokumentide jaoks ning lauaplaadil asetseb riiul, kuhu on hea paigutada pliiatsitops, lõhnaküünal või väike kõlar mõnusa töömeeleolu hoidmiseks. Arvuti, lambi ja teiste seadmete juhtmed saad suunata selleks mõeldud lauapinnal asuva klapi alla, kuhu saad peita ka laadijad ja pikendusjuhtme. Laua puhas vormikeel ja kohanduvus teevad õppetöö ja kodukontori nauditavaks.

Laua plaadiks saab valida siidjasmati eriti tugeva kõrgsurvelaminaadi (HPL) vineeril, riiul ja juhtmeklapp samuti samast materjalist või tammespoonist vineeril. Kvaliteetsed 2-mootoriga reguleeritavad metalljalad on saadaval kahes toonis. Mahuka lauasahtli sisemine laius on 57 cm, sügavus 34 cm, kõrgus 8 cm. Sahtlil vaikset sulgemist võimaldavad siinid. Lauapealse riiuli laius on 86 cm, sügavus 12 cm. Juhtmeklapi all on mahukas aluskast juhtmete peitmiseks laiusega 63 cm, kõrgusega 8 cm ja sügavusega 24 cm.

Saa VISTA omanikuks siit!


Tänapäeva vajadustega kohanenud kirjutuslaud TRI sobib nii lapsele õppetööks kui ka kodukontorisse. Laud seisab kolmnurksetel jalgadel kindlalt. Arvuti juhtmestiku ühenduse saab luua, seda mugavalt lauanurgast vedades. TRI on valmistatud kasevineerist. Kattepind õlivahatatud. Jalad kinnitatavad metallpoltidega. Kirjutuslaua TRI lauaplaadi kõrgus on 75 cm, laua üldkõrgus 95 cm, riiuli sügavus 17 cm ja riiulivahe 15 cm.

Saa kirjutuslaud TRI omanikuks siit!

Sisestatud: 25.08.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Ootamatult tulnud saavutus enne pühi: 10-aastaseks saanud mööblitootja Radis Furniture’ manifesteeris LIFT-riiuli loodussõbraliku Valchromat’iga

Käes on taaskord aeg, millal vaatame tagasi käesolevale aastale ja kõigile tublidele tegudele, mis said alustatud ja nii paljudki neist täide viidud. Radis Furniture’ jaoks ei piirdu tagasivaatamine mitte ainult käesoleva aastaga, vaid võtame kokku 10 tegevusaastat. Ühtäkki mõjub dekaad tegemisi hoomatavana. See on.olnud pikem protsess ja meil on hea meel kõigi nende üle, kes on oma panuse selles tegevuses andnud.

vaata kõiki