Artiklid ja uudised

Minimalistlik FOLDY üllatab kodukontori huvilisi

Radis Furniture on edukalt lansseerinud kodukontoriks sobituva mugava panipaiga FOLDY, mis püüab traditsioonilist kummutit kaasaja vajadustele oskuslikult mugandada.
Nimelt FOLDY võlu peitub liigendlauas, mis kokkupanduna on äärmiselt kompaktne, kuid avades asendamatu abimees kirjutuslauana või tänapäevaselt kaugtöö vormis tegutsemiseks.
Valikus on kasevineer, sh tammespooniga versioon või helehall Forescolor plaat, õlivahatatud lõppviimistlusega. Lükanduksed on Häfele rullikutel. Lauasektsioonil on Häfele peidetud rattad. Kummuti sisemiste vaheriiulite laius on 57 cm. Pöördega avaneva lauaplaadi dimensioonid on 42 x 90 cm.
Uudse FOLDY hübriidse kodukontori lahenduse omanikuks saamise puhul aitate Radis Furniture’i istutada metsa koostöös makeitneutral’ startup’iga. Radis Furniture’ kasutab naturaalseid, kvaliteetseid ja sertifitseeritud materjale ja kaasnevalt on meie tulevikukohustus toimetada metsade heaolu eest.
Seega iga ost viib keskkonnateadlikuma tuleviku suunas.

Avasta uus FOLDY siit siit

Radis Furniture avaneva lauaga kummut FOLDY ühendab kompaktsuse ja mugavuse.

Radis Furniture avaneva lauaga kummut FOLDY ühendab kompaktsuse ja mugavuse.

Sisestatud: 19.10.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki