Artiklid ja uudised

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

Valikuid kodukontorisse on aga veelgi- FOLDY hübriidne kummut sobitub selleks ideaalselt. Disainer Raul Abneri loodud panipaiga ja kirjutuslaua koosluse mugavus peitub liigendlauas, mis kokkupanduna on äärmeselt kompaktne. Ainult head lahendused on pakkuda ka uuenenud NOBLE kollektsiooni kummutitel. Interjööri kergelt sobituva minimalistliku disainikeelega ja praktilise sahtlte tasandiga NOBE kahe sahtli ja kahe uksega ning puhta vormijadaga NOBLE kummut nelja uksega. Parim viis hoida asjad stiilselt silma alt ära kuid samas alati käepärast!

Rahvusvaheliselt tunnustatud mööblit tootev Eesti ettevõte Radis Furniture teeb koostööd Makeitneutral’iga ja iga ostuga teed panuse Eesti metsa istutamisel.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Sisestatud: 24.11.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki