Artiklid ja uudised

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Kõik, kes on kunagi kodu sisustanud või seda sisustamas, teavad kui keeruline see võib olla. Neid detaile, mis tuleb selle käigus läbi mõelda, on palju. Kõige enam peavalu võivad tekitada olukorrad, kus on vaja mõelda lahendus väiksemasse ruumi. Selliseid funktsionaalseid ja nutikaid mööbliesemeid õnneks jagub ja üks populaarsemaid on meie hinnangul väike diivanvoodi. Seda, miks peaksid kaaluma selle soetamist, saad lugeda juba alljärgnevalt.


Väike diivanvoodi on multifunktsionaalne lahendus
Nii suur kui ka väike diivanvoodi on kasutatav samaaegselt kui mõnus ja pehme sohva, aga lahtivõetuna ka kui voodi. Sellise disainiga diivanvoodid on olnud populaarsed juba aastaid ja tundub, et see pole kuhugi raugenud. Sellel on loomulikult ka oma põhjus: suur kui ka väike diivanvoodi on ääretult praktiline ja multifunktsionaalne. Samuti leiab neid erinevast materjalist, nii naturaalsest kui ka kunstlikust nahast, aga ka erinevatest tekstiilidest.

Väike diivanvoodi on ideaalne sohva väiksemasse elutuppa. Kuna diivan on elutoa keskne mööbliese, siis seda ei saa nii kergelt asendada mõne muu mööbliesemega. Kui tegemist on väiksema elutoaga, siis väike diivanvoodi ajab asja suurepäraselt ära. Sa saad võõrustada sellel enda sõpru ja nautida seriaalide vaatamist või raamatute lugemist pärast pikka tööpäeva. Leidmaks just ideaalsed diivanvoodi, heida pilk laia valikuga Hansaposti või Kaup24 e-poodidesse - neilt leiab mitmete brändide tooteid erinevaid hinnaklassist, et saaksid valida just endale sobiva.

Lisaks sohvale, on väike diivanvoodi ka lisa magamiskoha eest. Kas sulle meeldib majutada enda sõpru ja sugulasi? Kui nii, siis ehk oled juba olnud olukorras, kus sa ei tea, kuidas majutada kõik inimesed ära. Kui vahest pole ruumi eraldi külalistetoaks, siis väike diivanvoodi elutoas ajab asja ära. Tee see lahti, kui sinu külaline soovib magama heita ja pane hommikul uuesti kokku, et seal peal mõnusalt koos oma heade tuttavatega kohvi nautida.

Väike diivanvoodi võib olla ka osa kodukontori või külalistetoa sisustusest
Kui eelmises lõigus rääkisime võimalustest, kuidas hoida diivanvoodi lahendusega ruumi kokku, siis siin jagame ideid, kuidas seda kasutada ka teiste tubade sisustuses. Ehk on sul just suur ja ruumikas kodu, kus on ruumi ka kodukontori ja külalistetoa jaoks? Kui nii, siis sa võid kaaluda väikese diivanvoodi kasutamist just nendes tubades. Päeval on diivanvoodi kasutusel kui mõnus sohva, millele töö pausidel peale heita. Külaliste saabudes saad sellest luua mugava magamiskoha, kus enda häid tuttavaid võõrustada. Mõned inimesed arvavad jätkuvalt, et diivanvoodid ei ole mugavad magamiseks, kuid tegelikkuses ei vasta see tõele. Paljud kvaliteetsed diivanvoodid on mugavad magamiseks: proovi ise järele ja sisusta mõni tuba väikese diivanvoodiga, et luu kodu, mis on täis nutikaid lahendusi.

Sisestatud: 30.11.2022

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Tänapäeva tehnoloogiamaailm üllatab meid jätkuvalt koduinnovatsioonidega, mis mitte ainult ei tee meie elu lihtsamaks, vaid võimaldavad meil ka teha kaasaegseid valikuid oma eluruumide kujundamisel. Siin on valgustuse uuendused, mis võimaldavad nautida esteetikat ja energiasäästuvõimalusi: traditsioonilised pirnid asendatakse LED-tuledega, nutikas ja seninägematu dekoratiivvalgustus. Räägime siis mõnedest kõige muljetavaldavamatest kaasaegsetest valgustuse uuendustest, mis viivad teie kodu atmosfääri kindlasti uuele tasemele.

Tähelepandamatult tähtsad: dušisegisti ja valgustus ja enamgi

Tähelepandamatult tähtsad: dušisegisti ja valgustus ja enamgi

Kindlasti oled kogenud olukorda, kus alles reaalse kasutamise käigus selgub, et oleks pidanud ühele või teisele asjale juba varem tähelepanu pöörama. Eriti levinud on see remondi- ja sisustusmaailmas, kus dušikabiin võinuks olla suurem, dušisegisti rohkemate funktsioonidega või midagi kolmandat. Üksjagu aega kulutatakse sobivate plaatide-värvide valimiseks, mis on ühelt poolt loogiline – need hüppavad kohe silma, kui uksest sisse astuda. Mis on aga see, mis nende kõrval varju jääb?

Viimased sisekujundustrendid

Viimased sisekujundustrendid

Trend, kui seda defineerida moe mõistes, viitab stiilidele, värvidele, materjalidele ja
vormidele, mis on antud hooajal populaarsed ja millel võib olla turul püsiv mõju.
Sisekujundustrendid sarnanevad moega, sest mõlemad on inspireeritud kultuurist ja
päevakajalistest sündmustest. Viimaste trendide väljaselgitamine ja kindlaks tegemine,
millised stiilid, materjalid ja värvid on järgmisel hooajal tarbijate jaoks kõige atraktiivsemad,
on disainerite ja arhitektide jaoks tõeline väljakutse, mis nõuab palju üksikasjalikku
uurimistööd ja vaatlust. Käesolevas artiklis heidame pilgu sellele, mis hetkel
interjööritrendide tipus domineerib.

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Päevad muutuvad lühemaks, ilm külmemaks ning üsna varsti ongi käes kütteperiood. Soojas toas on mõnusalt hubane olla, ent paljude jaoks on peaaegu talumatu talvise ajaga kaasnev siseruumide madalam õhuniiskus. Vana lahendus oli radiaatoritele märgade käterätikute asetamine, et õhuniiskust parandada. See pole aga kuigi efektiivne ja elektriradiaatorite puhul on ohutuse tõttu suisa keelatud. Palju targem otsus on teha see investeering ja soetada Hansaposti e-poest paari klikiga parim õhuniisutaja.

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Kvaliteetse õhuniisutaja magamistuppa soetamine võib parandada sinu tervist ja heaolu, vähendades sagedaste unehäirete, nagu uneapnoe ja norskamine, sümptomeid. See kõrvaldab ka sellised ebamugavused nagu ninakinnisus ja kurgu ärritus ning aitab leevendada külmetuse sümptomeid. Samuti on tõendeid selle kohta, et õhuniisutid võivad aidata vähendada õhus levivate viiruste hulka. Õhuniisuti magamistuppa ostmine toob seega mitmeid eeliseid, millest allpool juba täpsemalt.

vaata kõiki