Artiklid ja uudised

Väike diivanvoodi on nutikas valik sinu koju

Kõik, kes on kunagi kodu sisustanud või seda sisustamas, teavad kui keeruline see võib olla. Neid detaile, mis tuleb selle käigus läbi mõelda, on palju. Kõige enam peavalu võivad tekitada olukorrad, kus on vaja mõelda lahendus väiksemasse ruumi. Selliseid funktsionaalseid ja nutikaid mööbliesemeid õnneks jagub ja üks populaarsemaid on meie hinnangul väike diivanvoodi. Seda, miks peaksid kaaluma selle soetamist, saad lugeda juba alljärgnevalt.


Väike diivanvoodi on multifunktsionaalne lahendus
Nii suur kui ka väike diivanvoodi on kasutatav samaaegselt kui mõnus ja pehme sohva, aga lahtivõetuna ka kui voodi. Sellise disainiga diivanvoodid on olnud populaarsed juba aastaid ja tundub, et see pole kuhugi raugenud. Sellel on loomulikult ka oma põhjus: suur kui ka väike diivanvoodi on ääretult praktiline ja multifunktsionaalne. Samuti leiab neid erinevast materjalist, nii naturaalsest kui ka kunstlikust nahast, aga ka erinevatest tekstiilidest.

Väike diivanvoodi on ideaalne sohva väiksemasse elutuppa. Kuna diivan on elutoa keskne mööbliese, siis seda ei saa nii kergelt asendada mõne muu mööbliesemega. Kui tegemist on väiksema elutoaga, siis väike diivanvoodi ajab asja suurepäraselt ära. Sa saad võõrustada sellel enda sõpru ja nautida seriaalide vaatamist või raamatute lugemist pärast pikka tööpäeva. Leidmaks just ideaalsed diivanvoodi, heida pilk laia valikuga Hansaposti või Kaup24 e-poodidesse - neilt leiab mitmete brändide tooteid erinevaid hinnaklassist, et saaksid valida just endale sobiva.

Lisaks sohvale, on väike diivanvoodi ka lisa magamiskoha eest. Kas sulle meeldib majutada enda sõpru ja sugulasi? Kui nii, siis ehk oled juba olnud olukorras, kus sa ei tea, kuidas majutada kõik inimesed ära. Kui vahest pole ruumi eraldi külalistetoaks, siis väike diivanvoodi elutoas ajab asja ära. Tee see lahti, kui sinu külaline soovib magama heita ja pane hommikul uuesti kokku, et seal peal mõnusalt koos oma heade tuttavatega kohvi nautida.

Väike diivanvoodi võib olla ka osa kodukontori või külalistetoa sisustusest
Kui eelmises lõigus rääkisime võimalustest, kuidas hoida diivanvoodi lahendusega ruumi kokku, siis siin jagame ideid, kuidas seda kasutada ka teiste tubade sisustuses. Ehk on sul just suur ja ruumikas kodu, kus on ruumi ka kodukontori ja külalistetoa jaoks? Kui nii, siis sa võid kaaluda väikese diivanvoodi kasutamist just nendes tubades. Päeval on diivanvoodi kasutusel kui mõnus sohva, millele töö pausidel peale heita. Külaliste saabudes saad sellest luua mugava magamiskoha, kus enda häid tuttavaid võõrustada. Mõned inimesed arvavad jätkuvalt, et diivanvoodid ei ole mugavad magamiseks, kuid tegelikkuses ei vasta see tõele. Paljud kvaliteetsed diivanvoodid on mugavad magamiseks: proovi ise järele ja sisusta mõni tuba väikese diivanvoodiga, et luu kodu, mis on täis nutikaid lahendusi.

Sisestatud: 30.11.2022

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kodukontori sisustuse saad osta ka ärikliendi järelmaksuga

Kodukontori sisustuse saad osta ka ärikliendi järelmaksuga

Oma äri alustamine on täis väljakutseid. Üks väljakutseid on kindlasti ka oma peamise töökoha või kodukontori efektiivseks muutmine. Kodukontori sisustus ei ole ainult mugavuse, vaid ka produktiivsuse küsimus. Väikeettevõtete omanikud, kes töötavad peamiselt kodust, sealhulgas e-kaubanduse ettevõtjad, seisavad sageli silmitsi ruumi ja ressursside piirangutega oma töökoha sisustamisel. Üks võimalus alustava ettevõttena oma ressursse paremini planeerida on ärikliendi järelmaks.

Väikesed kasvuhooned aiasaaduste kasvatamiseks

Väikesed kasvuhooned aiasaaduste kasvatamiseks

Soovid ise tomateid, maitsetaimi ja kurke kasvatada, aga sinu pere on väike? Väikesed kasvuhooned on selleks puhuks väga heaks lahenduseks. Paljud inimesed on kogenud seda, et suure suve ajal, kui viljad hakkavad valmima, on neid nii palju, et nende ära tarbimisega on raskuseid. Väikesed kasvuhooned on piisavalt ruumikad, et rahuldada väiksema pere vajadused, ilma et saaduste ära söömisega peaks probleeme tekkima. Kuidas valida kasvuhoonet ja mida selle hooldamisel silmas pidada?

vaata kõiki