Artiklid ja uudised

Home&You soovitab kujundada hubast töönurka

Home&You soovitab kujundada hubast töönurka, lisades kodukontorile detaile nagu näiteks laualamp, hoiukorvid, toalilled, seinapildid, fotod.

Muuda kodukontor hubaseks ja loo mõnus töölaine kodust lahkumata. Laualamp peaks olema iga kontorilaua juures kohustuslikuks elemendiks. Lisaks valguse andmisele on ta oluline aksessuaar ning läbimõeldud valiku puhul kindlasti silmailuks. Fotod, aroomiküünlad, kunstipärased kaunistused ja muud dekoratiivsed elemendid aitavad töö ranget olemust leevendada ning muudavad kontorikohustused nauditavamaks.

Tutvu Home&You valikuga siin

Sisestatud: 20.02.2023

Home&You Sisustuspoed

Tel:
603 4788
Aadress:
Suur-Sõjamäe 4, Ülemiste keskus, I korrus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KÕIK KARDINAD Home&You sisustuspoes- 40%

KÕIK KARDINAD Home&You sisustuspoes- 40%

Home&you tootevalikus on saadaval suur valik kardinaid kööki, elutuppa ja magamistuppa. Kardinad eri värvitoonides, kangastest ning mustritega. Meie valikus on standardsuurustes valmiskardinad, millel mugavad riputusaasad. Leidke enda koju just sobivad kardinad, mis lisaks praktilisusele lisavad hubasust sisekujundusele ning muudavad teie toad isikupäraseks.
Meie kardinate hulgas leiduvad nii õhukesed päevakardinad, mis lasevad valgust läbi kui ka paksemad kardinad ruumi pimendamiseks.

vaata kõiki