Artiklid ja uudised

Home&You soovitab kujundada hubast töönurka

Home&You soovitab kujundada hubast töönurka, lisades kodukontorile detaile nagu näiteks laualamp, hoiukorvid, toalilled, seinapildid, fotod.

Muuda kodukontor hubaseks ja loo mõnus töölaine kodust lahkumata. Laualamp peaks olema iga kontorilaua juures kohustuslikuks elemendiks. Lisaks valguse andmisele on ta oluline aksessuaar ning läbimõeldud valiku puhul kindlasti silmailuks. Fotod, aroomiküünlad, kunstipärased kaunistused ja muud dekoratiivsed elemendid aitavad töö ranget olemust leevendada ning muudavad kontorikohustused nauditavamaks.

Tutvu Home&You valikuga siin

Sisestatud: 20.02.2023

Home&You Sisustuspoed

Tel:
603 4788
Aadress:
Suur-Sõjamäe 4, Ülemiste keskus, I korrus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Esimesed kevadmärgid juba näitavad end ja Home&You -sse saabub iganädalaselt uusi värskeid sisustustooteid.

Esimesed kevadmärgid juba näitavad end ja Home&You -sse saabub iganädalaselt uusi värskeid sisustustooteid.

Leidke sisemine rahu "Slow Ritualsi" kollektsiooniga, mis on inspireeritud väikestest igapäevastest rituaalidest. Rahulikud maatoonid ja looduslikud tekstuurid loovad atmosfääri, milles aeg möödub aeglasemalt. Slow Rituals ümbritseb teid soojade beežide, pruunide ja rohekate toonidega. Ruum, kus igal detailil viitab rahulikule elurütmile. Kevade hingust juhatavad Slow Rituals kollektsiooni suurepäraselt sisse #rawspring värviaktsendid. Tähistage uue hooaja saabumist rahuliku roheluse ja taimemotiividega.

vaata kõiki