Artiklid ja uudised

Muuda oma köök isikupäraseks

Köök on kodu süda, kus valmivad maitsvad, lõhnavad toidud ning pere ja sõbrad saavad nautida üksteise seltskonda. Muuda oma köök eriliste köögirätikute, laudlinade, lauamattidega isikupäraseks.

Meil on lai valik põllesid erinevatele maitsetele. Home&you valikust leiad erilised juustu serveerimisalused ning veinitarvikute komplektid. Home&you valikus on erineva disainiga seebi- ja nõudepesu dosaatoreid ning põnevaid lauakomplekte erinevate maitseainete hoiustamiseks. Samuti pipra- ja soolaveskid.

Tutvu lähemalt SIIT

Sisestatud: 20.03.2024

Home&You Sisustuspoed

Tel:
603 4788
Aadress:
Suur-Sõjamäe 4, Ülemiste keskus, I korrus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Esimesed kevadmärgid juba näitavad end ja Home&You -sse saabub iganädalaselt uusi värskeid sisustustooteid.

Esimesed kevadmärgid juba näitavad end ja Home&You -sse saabub iganädalaselt uusi värskeid sisustustooteid.

Leidke sisemine rahu "Slow Ritualsi" kollektsiooniga, mis on inspireeritud väikestest igapäevastest rituaalidest. Rahulikud maatoonid ja looduslikud tekstuurid loovad atmosfääri, milles aeg möödub aeglasemalt. Slow Rituals ümbritseb teid soojade beežide, pruunide ja rohekate toonidega. Ruum, kus igal detailil viitab rahulikule elurütmile. Kevade hingust juhatavad Slow Rituals kollektsiooni suurepäraselt sisse #rawspring värviaktsendid. Tähistage uue hooaja saabumist rahuliku roheluse ja taimemotiividega.

vaata kõiki