Artiklid ja uudised

Radis Furniture’ hästi peidetud juveel

Riiul STEP on kui uus disainikeel Radis Furniture riiulite kollektsioonis. Diagonaalsed nurgad on need pisidetailid, mis loovad värske lähenemise põhjamaisesse vormimängu. STEP vahelduvate kapiustega riiulid on nüüdsest saadaval nelja erineva laiusega ja mitmes kõrguses. Igal riiulivahel paiknevate kappide avanemise poole saab klient ise määrata. Riiulite kõrgus pakub piisavalt ruumi, et mahutada raamatud ja kaustad seega ideaalne kaaslane ka kontorisse ja kodukabinetti. Riiuli madalama osa sokkel on piisvas kõrguses, et sobituda interjööris pea kõikide põrandaliistudega. STEP kollektsioon on disainitud ja valmistatud Eestis käsitööna kasevineerist, õlivahatatud. Saadaval lisaks ka tammespooniga ja samuti on valikus Forescolori orgaaniline puitkiudplaat. Riiulil on vaikselt sulguvad uksehinged. Nagu näete- kõigele on mõeldud!

Lähemalt vaata SIIT

Iga Radis Furniture epoest tehtud mööbliostu puhul istutatakse koostöös Makeitneutral’iga puu.


Sisestatud: 06.03.2023

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

vaata kõiki