Artiklid ja uudised

Õdusa kodutunde loovad väikesed detailid

© Crystalsingphotos via canva.com

© Crystalsingphotos via canva.com

Mugavat kodu, kus on alati hea olla, saab luua õige meeleolu kui ka paljude pisikeste detailidega, mis aitavad õdusust paremini esile tuua. Selleks ei piisa vaid mööblivalikust, vaid tähelepanu tuleb pöörata paljudele muudele aspektidele. Millised need on?

Detailid, mis on määravad
Hommikumantel seljas, kohvitass käes, laual põleb küünal ja taustaks on vaikus - see on mõnus ja rahulik algus kogu päevale. Need väikesed detailid nagu pehme hommikumantel või selle asemel soe pleed, küünlad ja kosutav jook, muudavad hetke mõnusaks. Pole niisama öeldud, et sellised elemendid on hyggeliku tunde aluseks. Seetõttu tuleb investeerida väikestesse asjadesse, mis võivad olla osa interjöörist, aga kindlasti peaksid aitama õdusa meeleolu loomisele kaasa. Leia omale sobiv hommikumantel , pleed, küünlad, lillepotid ja muud vajalikud tooted Kaup24 ja Hansaposti valikutest ja loo mõnus kodutunne igaks hetkeks.

Erinevad tekstiilid toovad tuppa soojust. Just sel põhjusel on eriti oluline lisada oma elutuppa ja magamistuppa dekoratiivsed padjad, vaibad ja soe pleed, mis istuvad kogu interjööriga. Tekstiilist dekoratsioonid lisavad pehmust ja annavad viimase lihvi kogu interjöörile. Selleks, et sul oleks lihtsam lisada hubast tunnet oma tuppa, oleme koostanud nimekirja asjadest, mis sind võivad aidata. Ammuta inspiratsiooni ja telli vajalikud tooted listist!

- Aknakatted, mis sobivad interjööri. Vali pehmeid ja looduslikke materjale nagu lina, puuvill või midagi muud ning eelista värve, mis loomulikult sobivad kogu ruumiga.
- Vaipkatted - need muudavad nii istumise põrandal mõnusamaks kui ka lisavad palju hubasust kogu ruumi. Lisaks hoiavad need põrandad soojana ka kõige külmemate talveilmade ajal.
- Fotod ja postrid - täida seinad lahedate mälestuste ja kaunite piltidega. See on viis, kuidas lisada ruumi värvi ja elu. Vali kaunid raamid ja loo galeriisein, mis meeldib sinule kui ka pakub uudistamist külalistele.
- Tekid, padjad ja pleedid - mida rohkem pehmust sinu diivanil on, seda parem. Mis on parem kui maanduda diivanile, patjade ja pleedide keskele ning alustada oma lemmikseriaali vaatamisega?!
- Lilled - lisa nende abil värskust ja rohelust. Aseta aknalauale, põrandale või riputa ripp pottidega laest alla. Vali oma maiste järgi lilled ja veendu alati, et neil oleks piisavalt vajalikku valgust.
- Küünlad, laternad ja valgusketid - valik on sinu, mida sa neist eelistad, aga oluline on see, et sul oleks väikeseid sooja valgusega allikaid.
- Muud dekoratsioonid - tegelikult on veel palju erinevaid elemente, mis sind võivad aidata. Alates seinakaunistusest kuni kaunite tasside, nõude ja suurte vaasideni välja. Mõnele meeldivad raamaturiiulid, teisele väikesed kujukesed. Lisa oma koju elemente, mis sulle meeldivad, sest kodusisustuses on moes kõik, mis sulle meeldib ja mis hea tuju loovad.

Sisestatud: 04.08.2023

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Tänapäeva tehnoloogiamaailm üllatab meid jätkuvalt koduinnovatsioonidega, mis mitte ainult ei tee meie elu lihtsamaks, vaid võimaldavad meil ka teha kaasaegseid valikuid oma eluruumide kujundamisel. Siin on valgustuse uuendused, mis võimaldavad nautida esteetikat ja energiasäästuvõimalusi: traditsioonilised pirnid asendatakse LED-tuledega, nutikas ja seninägematu dekoratiivvalgustus. Räägime siis mõnedest kõige muljetavaldavamatest kaasaegsetest valgustuse uuendustest, mis viivad teie kodu atmosfääri kindlasti uuele tasemele.

Tähelepandamatult tähtsad: dušisegisti ja valgustus ja enamgi

Tähelepandamatult tähtsad: dušisegisti ja valgustus ja enamgi

Kindlasti oled kogenud olukorda, kus alles reaalse kasutamise käigus selgub, et oleks pidanud ühele või teisele asjale juba varem tähelepanu pöörama. Eriti levinud on see remondi- ja sisustusmaailmas, kus dušikabiin võinuks olla suurem, dušisegisti rohkemate funktsioonidega või midagi kolmandat. Üksjagu aega kulutatakse sobivate plaatide-värvide valimiseks, mis on ühelt poolt loogiline – need hüppavad kohe silma, kui uksest sisse astuda. Mis on aga see, mis nende kõrval varju jääb?

Viimased sisekujundustrendid

Viimased sisekujundustrendid

Trend, kui seda defineerida moe mõistes, viitab stiilidele, värvidele, materjalidele ja
vormidele, mis on antud hooajal populaarsed ja millel võib olla turul püsiv mõju.
Sisekujundustrendid sarnanevad moega, sest mõlemad on inspireeritud kultuurist ja
päevakajalistest sündmustest. Viimaste trendide väljaselgitamine ja kindlaks tegemine,
millised stiilid, materjalid ja värvid on järgmisel hooajal tarbijate jaoks kõige atraktiivsemad,
on disainerite ja arhitektide jaoks tõeline väljakutse, mis nõuab palju üksikasjalikku
uurimistööd ja vaatlust. Käesolevas artiklis heidame pilgu sellele, mis hetkel
interjööritrendide tipus domineerib.

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Päevad muutuvad lühemaks, ilm külmemaks ning üsna varsti ongi käes kütteperiood. Soojas toas on mõnusalt hubane olla, ent paljude jaoks on peaaegu talumatu talvise ajaga kaasnev siseruumide madalam õhuniiskus. Vana lahendus oli radiaatoritele märgade käterätikute asetamine, et õhuniiskust parandada. See pole aga kuigi efektiivne ja elektriradiaatorite puhul on ohutuse tõttu suisa keelatud. Palju targem otsus on teha see investeering ja soetada Hansaposti e-poest paari klikiga parim õhuniisutaja.

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Kvaliteetse õhuniisutaja magamistuppa soetamine võib parandada sinu tervist ja heaolu, vähendades sagedaste unehäirete, nagu uneapnoe ja norskamine, sümptomeid. See kõrvaldab ka sellised ebamugavused nagu ninakinnisus ja kurgu ärritus ning aitab leevendada külmetuse sümptomeid. Samuti on tõendeid selle kohta, et õhuniisutid võivad aidata vähendada õhus levivate viiruste hulka. Õhuniisuti magamistuppa ostmine toob seega mitmeid eeliseid, millest allpool juba täpsemalt.

vaata kõiki