Artiklid ja uudised

Ja miks mitte hoopis riiulist kodukontor?

Radis Furniture tutt-uus kodukontor-riiul PAGODA

Radis Furniture tutt-uus kodukontor-riiul PAGODA

Pehmelt sulguvad täisavanevad peidetud sahtlisiinid avavad kolm mahukat sahtlit, mille laius on 66 cm, sügavus 32,5 cm, kõrgus 10,5 cm. Keskmise sahtli peal on ka töötasapind, mida saab kodukontori väljatõmmatava töölauana kasutada – kõrgus 78 cm. Välja tõstetavat töötasapinda saab soovi korral ka arvutialusena kasutada väljapool riiulit – näiteks diivanil istudes jne.

Valmistatud Koskisen 13 mm valgest vastupidavast kõrgsurvelaminaadiga (HPL) vineerist ning 16mm tammespooniga õlivahatatud vineerist.

Kliki end riiul PAGODA omanikuks SIIT!

CRANE’i tammespooniga riiulid on kohaldatavad, mis tähendab, et saad neid kasutada erinevatel viisidel – just nii nagu sul parasjagu vaja on.

CRANE’i tammespooniga riiulid on kohaldatavad, mis tähendab, et saad neid kasutada erinevatel viisidel – just nii nagu sul parasjagu vaja on.

Kohaldatavate pindade hulka kuulub ka tööpind arvutile või ustega kapikesed riiul. CRANE riiuli õhuline struktuur teeb sellest hea valiku omale hubase kodukontori nurgakese loomiseks. Riiuli taha jäävale seinale saad näiteks riputada endale armsaid pilte või fotosid ning riiulitele endile asetada väikseid toataimi.

Riiul CRANE on valmistatud keskkonnasõbralikust tammespooniga vineerist, tugevad 20x20mm mustad pulbervärvitud metalljalad koos seinakinnitustega. Arvutitasapindade sügavus on 46 cm. Istumislaua kõrgus 74 cm, seisulaua kõrgus 105 cm. Riiulijalgade vahed on 50 ja 75 cm.

Riiul CRANE on hetkel saadaval soodushinnaga!

Kliki end riiul CRANE omanikuksSIIT!


Sisestatud: 23.08.2023

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki