Artiklid ja uudised

Tähelepandamatult tähtsad: dušisegisti ja valgustus ja enamgi


Kindlasti oled kogenud olukorda, kus alles reaalse kasutamise käigus selgub, et oleks pidanud ühele või teisele asjale juba varem tähelepanu pöörama. Eriti levinud on see remondi- ja sisustusmaailmas, kus dušikabiin võinuks olla suurem, dušisegisti rohkemate funktsioonidega või midagi kolmandat. Üksjagu aega kulutatakse sobivate plaatide-värvide valimiseks, mis on ühelt poolt loogiline – need hüppavad kohe silma, kui uksest sisse astuda. Mis on aga see, mis nende kõrval varju jääb?

Tubli töötegija ehk dušisegisti
Nähes poes olevat laia dušisegistite valikut, võib tekkida kiusatus oma elu lihtsaks teha. Haara see mis esimesena ette jääb, maksa ära ja ongi asi ants. Hiljem meenutad seda aga iga kord kui dušikabiin või dušinurk nina ees. Mõtle hoopis, kui tihedat kasutamist Üdušisegisti leiab ja saab selgeks, et valiku peab läbimõeldumalt tegema.

Ühe käepidemega dušisegisti on lihtne lahendus, millega saab samaaegselt reguleerida nii vee temperatuuri kui ka veevoolu rõhku. Kahe käepidemega segisti, kus kuuma ja külma vee reguleerimine käib eraldi, pakub suuremat täpsust. Termostaatiline Hansgrohe segisti on aga väga mugav lahendus, sest vesi on alati etteantud temperatuuril.

Käsidušš on kõige odavam variant, ent statsionaarse dušipea ja käsiduši kombineerimine lubab rohkem vabadust. Endiselt on populaarne valik ka vihmadušš, millega on ka kõige lihtsam dušikabiin luksuslik kogemus.

Viimane nipp, millele dušisegisti valimisel tähelepanu pöörata, on stiililine ühtsus. Hea mõte on valida kõik vannitoa segistid st dušisegisti, valamusegisti ja kui on, siis eraldi käsidušš wc-poti juures samast tootesarjast. Kellel on nii vann, kui dušš, siis nendegi segistid võiksid omavahel klappida. Nii on vannitoas üks ja sama läbiv disainilahendus, ehk isegi läbi terve kodu!

Kus ka kuningas üksi käib
Vannitoa üks olulisemaid elemente on tualettpott. Ja ka selle kasutamise saab paari lihtsa otsusega muuta veelgi mugavamaks. Kindlasti peaks valima pehmelt sulguva kaane. Kui oled kunagi keset ööd seetõttu üles ärganud, et keegi lasi potikaanel pauguga kinni kukkuda, siis oskad Schütte vaikseid mudeleid kindlasti hinnata. Lastega peredes, või kui käib tihedalt lastega külalisi, võib kaaluda prilllaua lisa, kus pisematele mõeldud väiksem prilllaud on kaane sees juba ootel. Ei mingit vajadust lastepotile või eraldi prilllauale hoiukohta leida.

Teine tõsiasi on seotud koristamisega ja populaarsete seina külge kinnitatud tualetiharjade hoidikutega. Kuigi stiilne lahendus, võib selle puhastamine olla päris keeruline. Kui on vaja välja vahetada, ei saa olla kindel, et hoidiku jaoks sobiv sisemus ja alus endiselt olemas on ning terve lahenduse väljavahetamine on paras hulk lisatööd.

Igal asjal oma koht!
Mida kipub vannitoas alati olema vähem, kui tarvis, on konksud ja riiulid. Mõeldes sellele vannitoa ehitamise ja sisustamise faasis, saab nii mõnegi muidu tühjaks jääva nurga või seinapinna targemini ära kasutada. Ja kui mõni riiul jääbki algul tühjaks, võib sinna sättida sobiva dekoratsioonielemendi Hansapost valikust.

Tõsi, üürikorterites pole nagide-riiulite lisamine sama kerge. Siin tasub ära kasutada ajutisi võimalusi. Kahepoolse teibiga kinnitatavad nagid taluvad üllatavalt suuri koormusi ning kasutusjuhendit järgides ei teki ka probleeme nende jäljetu eemaldamisega.

Viimistle valgustusega
Jah, vannituba ja peeglivalgustus tulevad tavaliselt kenasti meelde, ent kuidas on lood muu valgustusega? Vannituba võiks olla kodune oaas, kus päeva alguses ennast mõnusalt valmis sättida ja õhtuti lõõgastuda. Sobiv tagasihoidlik valgustus loob lõõgastava atmosfääri, riiulitele paigutatud LED ribad aitavad näha ka kõige tagumistesse riiulisoppidesse ning väike tagasihoidlik seinalamp päästab pimestamisest.

Mitmele nendest soovitustest oskasid varem tähelepanu pöörata? Kas sead sammud Kaup24 poole, sest sai nüüd selgeks, et vajalik on uus ja parem dušisegisti või paremini läbimõeldud valgustuslahendus? Kindel võid olla selles, et järgmine kord tead juba planeerides põhjalikum olla!

Sisestatud: 04.10.2023

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Kaasaegsed valgustuse uuendused koju

Tänapäeva tehnoloogiamaailm üllatab meid jätkuvalt koduinnovatsioonidega, mis mitte ainult ei tee meie elu lihtsamaks, vaid võimaldavad meil ka teha kaasaegseid valikuid oma eluruumide kujundamisel. Siin on valgustuse uuendused, mis võimaldavad nautida esteetikat ja energiasäästuvõimalusi: traditsioonilised pirnid asendatakse LED-tuledega, nutikas ja seninägematu dekoratiivvalgustus. Räägime siis mõnedest kõige muljetavaldavamatest kaasaegsetest valgustuse uuendustest, mis viivad teie kodu atmosfääri kindlasti uuele tasemele.

Viimased sisekujundustrendid

Viimased sisekujundustrendid

Trend, kui seda defineerida moe mõistes, viitab stiilidele, värvidele, materjalidele ja
vormidele, mis on antud hooajal populaarsed ja millel võib olla turul püsiv mõju.
Sisekujundustrendid sarnanevad moega, sest mõlemad on inspireeritud kultuurist ja
päevakajalistest sündmustest. Viimaste trendide väljaselgitamine ja kindlaks tegemine,
millised stiilid, materjalid ja värvid on järgmisel hooajal tarbijate jaoks kõige atraktiivsemad,
on disainerite ja arhitektide jaoks tõeline väljakutse, mis nõuab palju üksikasjalikku
uurimistööd ja vaatlust. Käesolevas artiklis heidame pilgu sellele, mis hetkel
interjööritrendide tipus domineerib.

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Päevad muutuvad lühemaks, ilm külmemaks ning üsna varsti ongi käes kütteperiood. Soojas toas on mõnusalt hubane olla, ent paljude jaoks on peaaegu talumatu talvise ajaga kaasnev siseruumide madalam õhuniiskus. Vana lahendus oli radiaatoritele märgade käterätikute asetamine, et õhuniiskust parandada. See pole aga kuigi efektiivne ja elektriradiaatorite puhul on ohutuse tõttu suisa keelatud. Palju targem otsus on teha see investeering ja soetada Hansaposti e-poest paari klikiga parim õhuniisutaja.

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Kvaliteetse õhuniisutaja magamistuppa soetamine võib parandada sinu tervist ja heaolu, vähendades sagedaste unehäirete, nagu uneapnoe ja norskamine, sümptomeid. See kõrvaldab ka sellised ebamugavused nagu ninakinnisus ja kurgu ärritus ning aitab leevendada külmetuse sümptomeid. Samuti on tõendeid selle kohta, et õhuniisutid võivad aidata vähendada õhus levivate viiruste hulka. Õhuniisuti magamistuppa ostmine toob seega mitmeid eeliseid, millest allpool juba täpsemalt.

vaata kõiki