Artiklid ja uudised

Parimad kingiideed Sisustus E Kaubamajast

Peagi on käes jõuluaeg, mil saame oma kodu pidurüüsse ehtida ning nautida perega olemist. Kui kodus on pühadehõngu vähevõitu või on jõuluvana kingikott veel tühi, siis tasub sammud Sisustus E Kaubamaja poole seada. Oleme siia kogunud mõned praktilised ideed, mis jõuaksid veel jõuluvana kingikotti.

Mööbel.Zip salongist leiab laia valiku kvaliteetset mööblit ja sisustuskaupu. Väga praktiline kingitus on kvaliteetne täispuidust riidestange, mida saab kasutada nii riiulina kui ka riiete hoiustamiseks.


Mööbel.Zip salongist leiab nii mõndagi lastetuppa, näiteks pehmed padjad või armsad dekoratiivesemed ja -autod. Pildil on inspiratsiooniks Vox sarja lastetoa nurgake.


Saunapoest tasub kindlasti enne saunaõhtut läbi käia. Jõulukuuse alla sobib ideaalselt mõni humoorika sõnumiga termomeeter või praktiline saunakibu ja -kulp.Tavaliste saunarätikute kõrval on populaarsust kogumas mugavad saunaseelikud. Neid on valikus nii meestele kui naistele.


Softrendi salongis tervitab teid omanäoline jõulukuusk, mis tõestab veelkord, et fantaasial ei ole piire. Lisaks kuusele, on Softrendi salongis ka kingideedega kaetud laud, kust leiab igaüks midagi meelepärast. On selleks siis küünal, vaas, raamat, ruumilõhnastaja või jõuluehe.Pesapuu Sisustuskeskuses on uued Angel Sleep masinpestavad padjad, mille nano-filter blokeerib kõik allergeenid. Suurepärane kingitus lähedasele, kes hindab kvaliteetset und ja puhast keskkonda.


Ilus päev algab hästi magatud ööst, sellepärast on väga hoolivaks kingituseks Sleepwell padi või kattemadrats. Sleepwelli tooted oma ilusa pakendiga sobivad suurepäraselt kuuse alla panemiseks.


Pesapuust leiab ka armsad puidust nukumajad, mis lausa kutsuvad väikseid tüdrukutirtse mängima. Nukumaja saab sisustada kõikvõimalike mööbliesemetega.


Sellised olid Sisustus E Kaubamaja kingideed, kuid tasub meie juurde piiluma tulla, sest keskuses on muudki toredat ning praktilist. Soovime teile ilusaid ja meeldejäävaid jõuluhetki!

Sisustus E kaubamaja päkapikud

Sisestatud: 19.12.2023

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeeditrendid 2024

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide kasutamine interjööris on aegade jooksul läbi elanud erinevaid populaarsuse perioode, kuid praegu on tapeedid tõeliselt moes! Üheplaanilised värvitud seinad, vaid ühte tooni hallid ja beežid kujundused on jäämas tagaplaanile ning selle asemel võtavad maad julgemad värvid, erinevad tekstuurid ja suuremad mustrid. Tapeet muudab kodud kodusemaks, toad hubasemaks ja elu rõõmsamaks ning on üks parimaid viise kodule isikupära lisamiseks. Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Viimastel aastatel on suvi meile pakkunud korralikke kuumakraade. Suurema osa aastast ootame kannatamatult suve, kuid kui kõrge temperatuuri ja lõõmava päikesega suvi kätte jõuab, siis oleme kimpus üle kuumenevate kodudega.

Oma osa mängib kindlasti see, et trendiks on väga suurte aknapindadega korterid ja majad. Seetõttu otsitakse üha enam võimalusi temperatuuri kontrollimiseks, et saaks kodust olemist ja toimetamist nautida.

Koduse temperatuuri reguleerimiseks on mitmeid võimalusi, kuid meie käisime Sisustus+ salongi konsultandi Mailise käest uurimas, milliseid aknakatteid on võimalik liigse suvekuumuse peletamiseks oma koju valida.

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki