Artiklid ja uudised

Aasta 2024 - kõik soovivad hingata värskust!

Uus aasta toob jõuliselt disaini beeži ja elevendiluuvalget tooni, kuid seda koos tugeva kontrastiga. Siit edasi on ka lihtne arvata, miks Radis Furniture pakub CRANE riiulit nüüd ka valgete metalljalgadega.

2024. aasta toob rohkelt kontrasti, kokkukuuluvust loodusega ja jätkusuutliku mõtlemise praktikaid ning selgelt tuntavat karakterit. Need mõtted kajastuvad enim selle aasta tegemistes. Loodus tähendab palju ökoloogilisi materjale, looduslikke värvigammasid, väliskeskkonna sissetoomist taimede näol ja jätkusuutlikuse tsementeerimist kõige laiemal viisil sisekujunduses. Rohelus pole enam lihtsalt trend - see on elustiil! Öko-teadlikkus astub üha kesksemasse disainipositsiooni, üha enam suurendatakse looduse ligipääsu siseruumi, isegi kardinad on justkui takistus, mis tuleks eemaldada ja saata ajaloo prügikasti, et lasta sisse naturaalne valgus.

Käes on aeg, millal kodukontor on tulnud, et jääda. Produktiivsus ja tootlikkus ka koduses keskkonnas on jätkuvalt väga oluline. Radis Furniture riiul CRANE on nüüdsest saadaval ka valgete metalljalgadega, mis on osa suuremast trendist sel aastal.

CRANE’i tammespooniga ning kaunite voolujooneliste ümarate nurkadega riiulid on ajatud kuid trendikohaste lisavalikutega alati hetkega kaasas. CRANE riiuli õhuline struktuur teeb sellest hea valiku omale hubase kodukontori nurgakese loomiseks. Riiul on keskkonnasõbralikust tammespooniga vineerist. Arvutitasapindade sügavus on 46 cm. Istumislaua kõrgus 74 cm, seisulaua kõrgus 105 cm. Riiulijalgade vahed on 50 ja 75 cm. Riiul CRANE on saadaval kolmes laiuses. Riiuli kappidele on paigaldatud vaikseltsulguvad uksehinged.

Komplekteeri mugavalt CRANE siin

Disainerid: Tiina Aavik ja Raul Abner

Disainerid: Tiina Aavik ja Raul Abner

Traditsiooniline aga “redefined” (uuesti määratletud). Lisa stiili! Radis Furniture’ GRID riiuli saab tellida ka ustega, mis on tõeline 2024. aasta sulnis rahulolu täis stiilivõte.

GRID on riiul, kus kohtuvad täiuslik sümmeetria ja tasakaal. GRID riiulit saab tellida neljas erinevas suuruses, mistõttu sobib see nii väiksemasse ruumi kui ka avaramatesse korteritesse. Lisaks saab kasutada ruumijagajana, raamaturiiulina elutuppa hubasuse lisamiseks, vinüülplaatide või kõigi vajalike dokumentide hoidmiseks kontoris. GRIDi riiulimooduli mõõdud on 33×33 cm ehk kõik kaustad mahuvad ilusti ära. Iseloomu lisamiseks on riiulil ka kitsamate mõõtmetega moodul. Soovi korral saab soetada ka osaliselt ustega versiooni GRID riiulist. See riiul on valmistatud keskkonnasõbralikust Koskisen HPL lamineeritud vineerist, tammespooniga vineerist või Forescolorist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Riiulil on all 8 cm sokkel, et sobituda erinevate põrandaliistudega. Jäikust lisavad välisnurkades olevad tagaseinad. GRID on saadaval neljas suuruses.

Komplekteeri mugavalt GRID siin

Disainer: Raul Abner

Disainer: Raul Abner

Sisestatud: 18.01.2024

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Pilkupüüdev GRID on nüüd kasvanud palju suuremaks. Endiselt kasutatav nii ruumijagajana või raamaturiiulina hubasuse lisamiseks, vinüülplaatide või kõigi vajalike dokumentide hoidmiseks seda nii kodus kui kontoris. Saadaval nüüdsest neljas suuruses - kuni 8×8 riiulivalemiga ja lisaks veel ka eritli praktiline versioon ustega. GRID on valmistatud keskkonnasõbralikust Koskisen HPL lamineeritud vineerist, tammespooniga vineerist või Forescolorist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Riiulil on sokkel, et sobituda erinevate põrandaliistudega. GRID on disainitud Raul Abneri poolt.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki