Artiklid ja uudised

MUSTER- ROMANTIKUTE LEMMIK.

Sisustussalong Muster sai mitmeid aastaid tagasi alguse tapeetide müügist, siis lisandusid aksessuuaarid ja nüüd saab valida sellest kauplusest kõik vajamineva, et sisustada oma kodu ühtse stiiliga. Mustris pakutu sobib romantilise ja sooja interjööri austajaile, leides sealt kõik alates mööblist kuni aksessuaarideni. Kui ma külastasin salongi, siis oli mul tunne et olen sattunud maale vanaema juurde, kus ei puudu ka pisikese printsessi tuba...
Kogu pakutu on osavalt paigutatud kaupluses näidistubadena ja kui ei ole
tahtmist- soovi ise valikuid teha, siis sealt saab võtta shnitti. Samas on abiks lahked müüjad, kes selles kauba virrvarris annavad asjatundlikke soovitusi ja aitavad teha valikuid. Ja uskuge mind, kaupa on tõesti palju ja mitmekesist ja mitmes hinnaklassis-seetõttu tuleks soovitu leidmiseks võtta aega, et tutvuda valikuga. Nagu ikka pole kõik Mustris pakutu väljas näidistena ja päris palju esemeid saab tellida kataloogidest. Tellimistähtajad on olenevalt kaubast 1-3 kuud. Kardinakanga puhul on see pluss, et saab tellida kasvõi 10 sentimeetrise täpsusega ja samas pakutakse ka kardina disaini ja õmblustööd.
Mustrist maksaks läbi astuda neil inimestel, kes otsivad kingitusi. Sealne valik ja hinnaklass on äärmiselt lai. Näiteks hakkasid silma baldahiinid ja voodipesukomplektid, mille pakendid on eriti ilusad ja kinkimiseks nagu loodud. Samas oli ka nn. „ potipõllumehele“ müügil mullaga täidetud potid, kus olid kaasas lille- või maitsetaimede seemned. Kõik oli olemas, pane ainult seeme mulda ja oota taimede tärkamist.
Kogu laia valikut on raske sõnadesse panna, tuleks ise minna kohale Pärnu mnt 139 ja lasta fantaasial lennata.

Sisestatud: 12.04.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki