Artiklid ja uudised

MUSTER- ROMANTIKUTE LEMMIK.

Sisustussalong Muster sai mitmeid aastaid tagasi alguse tapeetide müügist, siis lisandusid aksessuuaarid ja nüüd saab valida sellest kauplusest kõik vajamineva, et sisustada oma kodu ühtse stiiliga. Mustris pakutu sobib romantilise ja sooja interjööri austajaile, leides sealt kõik alates mööblist kuni aksessuaarideni. Kui ma külastasin salongi, siis oli mul tunne et olen sattunud maale vanaema juurde, kus ei puudu ka pisikese printsessi tuba...
Kogu pakutu on osavalt paigutatud kaupluses näidistubadena ja kui ei ole
tahtmist- soovi ise valikuid teha, siis sealt saab võtta shnitti. Samas on abiks lahked müüjad, kes selles kauba virrvarris annavad asjatundlikke soovitusi ja aitavad teha valikuid. Ja uskuge mind, kaupa on tõesti palju ja mitmekesist ja mitmes hinnaklassis-seetõttu tuleks soovitu leidmiseks võtta aega, et tutvuda valikuga. Nagu ikka pole kõik Mustris pakutu väljas näidistena ja päris palju esemeid saab tellida kataloogidest. Tellimistähtajad on olenevalt kaubast 1-3 kuud. Kardinakanga puhul on see pluss, et saab tellida kasvõi 10 sentimeetrise täpsusega ja samas pakutakse ka kardina disaini ja õmblustööd.
Mustrist maksaks läbi astuda neil inimestel, kes otsivad kingitusi. Sealne valik ja hinnaklass on äärmiselt lai. Näiteks hakkasid silma baldahiinid ja voodipesukomplektid, mille pakendid on eriti ilusad ja kinkimiseks nagu loodud. Samas oli ka nn. „ potipõllumehele“ müügil mullaga täidetud potid, kus olid kaasas lille- või maitsetaimede seemned. Kõik oli olemas, pane ainult seeme mulda ja oota taimede tärkamist.
Kogu laia valikut on raske sõnadesse panna, tuleks ise minna kohale Pärnu mnt 139 ja lasta fantaasial lennata.

Sisestatud: 12.04.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki