Artiklid ja uudised

Kaminad Kaminameistrist.

Kaminameister on Eesti vanim kaminate müüja tegutsedes Eesti turul juba 1991. aasta märtsist. Millegipärast peetakse Kaminameistrit väga kalliks firmaks, kuid asjalood on hoopis vastupidi. Hinnavalik on tõesti lai ja valikuvõimalusi jagub. Põhimõttelislt pole küttekolde tüüpi, mida sealt firmast ei leia- on olemas lihtsad kaminad, keerulisemad, glasuurrpottidest, tellistest, metallist jne. Saab igasuguseid tüüpe, erinevaid variante, erinevate mõõtudega. Peab lihtsalt oskama küsida, sest valik on nii suur ja pakkuda on raske. Kõik sõltub inimese soovidest. Kamin peab inimesele meeldima ja valikul peaks lähtuma oma sisetundest kuna kaminat ostetakse pikaks ajaks ja moed muutuvad. Kaminameistris ei suruta peale oma maitset, nad oskavad anda nõu kas kaminat tehniliselt on võimalik paigaldada. Samuti, mis eristab kaminameistit teistest kaminamüüjatest on asajaolu, et pakutakse kompleksseid lahendusi - saab näiteks köögi ja kamina ühte komplekti panna. On ka võimalik tellida tuppa lahenduse, kus näiteks telerikapp ja kamin ühes stiilis jne. Selleks on salongis olemad kataloogid, kust ideid ammutada saab. Mis köökidesse puutub, siis seda küll öelda ei saa et nad odavamte killast on, samas pole nad ka kõige kallimad kuid väga omanäolised. Kellele meeldib täispuit ja maaköögi tüüpi köök, siis see on õige koht kust leida omale sobiv. Köögitehnikal on garantii 2 aastat.
Kaminameistris ostetud kaminatele on projekt tasuta. Ja ka objekti ülevaatus on tasuta kamina ostjale. Minnakse kohale ja antakse nõu näiteks kuidas õhkkütet ehitada jne. Samas kui kaasa võtta oma projekt, siis kohapeal saab teha hinnapakkumise.
Samuti on kaminameistris müügil kõik kamina juurde kuuluvad esemed- korstnad, materjalid nende jaoks. Loomulikult pakutakse ka kamina varuosi- ukseklaase, tuhareste jne. Hooldust teostatakse kaminatele ka samast firmast, kuna seadus näeb ette et 2x aastas peab suitsulõõre puhastama, mida küll kahjuks ei täideta. Ka korstnapühkija teenust pakub Kaminameister. Tihtilugu saavad kaminaga seonduvad probleemid alguse just valest hooldusest- kaminat ei puhastata piisavalt tihti, jäetakse tuhk sisse ja siis temperatuuri mõjul painduvad tuharestid jne.
Hea oleks enne kaminat ostam minnes endale selgeks mõelda, millist tüüpi kaminat tahetakse- kas metall või kivikaminat see aitaks lihtsustada valimist. Aga samas kui ikka ei tea, mida tahta, siis tuleks väljapaneku saalis natuke ringi vaadata. Ja uskuge mind, väljapanek on suhteliselt suur Kaminameistris. Siis tekib ettekujutus, mida tahetakse ja siis osatakse anda nõu teatud kaminatüüpide eelistest teiste eest. Kaminat valima minnes võiks inimene endale selgeks teha, palju see asi maksta võiks. Kui palju ta on nõus kulutama. Selle põhjal on juba hea pakkumisi teha. Samas pole ka mõtet kokku hoida pisiasjade pealt, kuna kaminat ostetakse ikka pikaks ajaks ja kvaliteetsemad materjalid on kallimad. Samas on pakkuda ka 3000 krooni maksvaid kaminaid, mis on olemuselt lihtsad kuid täidavad primaarse küttekolde osa ära.
Kaminameistris müüakse ka viimistlusmaterjale- eksklusiivsed põranda- ja seinaplaadid, paekivitooted, marmor jne.Enamus materjalide osas ollakse ise maaletoojad,see tagab hea hinna-kvaliteedi suhte.
Eriti huvitava teenusena pakutaksre marmortooteid. Kaminameistris valmistatakse kõike, mida on võimalik marmorist teha. Marmortooted tulevad firmast Ariaga- Hispaaniast. Seal saab lasta mida tahes, näiteks on kaetud poste kahelt poolt marmoriga, marmorplaadid, büste jne. See polegi väga kallis. Marmor tuleb ainult 20% kallim, kui imitatsioon. Samas on marmoril on eluaegne garantii ja väärtus omaette. Marmor on ikkagi 100% looduslik kivi ja muster on kordumatu.
Kuna Kaminameistri firmalt saab kindla kvaliteediga tööd, siis on turule ka imbunud nn. liba-kaminameistreid. Kuidas siis ära tunda õige mehe? Kindlalt ei tee firma Kaminameister ühtegi tööd ilma lepinguta ja annavad ka oma tööle garantii. Ilmeksimatuid inimesi pole ja ikka juhtub apsakaid ja oma vead parandadakse alati.
Kaminameister asub aadressil Tallinnas Keevise 9 ja Tartus Sõbra keskuses, Võru 55F. Kõik teised firmad, mille nimes on sõna kamin pole Kaminameistri tütarfirmad.

Sisestatud: 07.07.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki