Artiklid ja uudised

Ümarja vormiga plekkahi sobib nii maakoju kui ka modernsesse linnakorterisse

Alternatiivina kiviahjudele koguvad Eestis järjest rohkem populaarsust ümarja vormiga plekk-kestaga ahjud, mis on keskkonnasõbralikud, praktilised ja seejuures ka esteetilised, olles iga ruumi uhkuseks.

 Allikas: arxt.ee

Allikas: arxt.ee

Plekkahi on keskkonnasõbralik ja energiasäästlik

- Plekk-kestaga ahju kõige väiksem diameeter on 60 cm ning suurim diameeter võib olla isegi üle meetri. Ahju võimsus sõltuvalt suurusest on 2 - 4 kW;
- Kui pottsepp ehitab ahju kaasaegse ahjuehitusstandardi EN 15544 järgi, on ahi keskkonnasõbralik ning kahjulike heidete hulk suitsugaasis madal;
- Ahjukestad on valmistatud 0,6mm terasplekist, mis ei tekita soojenemisel lõhnu;
- Sõltuvalt suurusest sobib plekkahi nii põhikütteks kui ka lisakütteks.

 Allikas: robert.ee

Allikas: robert.ee
Ümar plekkahi on kena sisustuselement

- Plekkahi on universaalne, sobides nii modernsesse linnakorterisse kui ka maalähedasse koju;
- Ahjukesta on võimalik värvida kvaliteetse pulbervärviga seest ja väljast, et vältida korrosiooni teket ning andes võimaluse kliendil valida endale meelepäraseim värvitoon;
- Plekkahi võib olla ka eriline ja valmistatud vastavalt kliendi soovile, vajadusele ja nägemusele, ise ehitades on soovitav ohutuse mõttes konsulteerida pottsepaga. Et olla kindel ahju ohutuses, tellige ahjuehitus kutsetunnistusega pottsepalt.

Rain Plekitööd omavad pikaajalist kogemust plekkahjude tootmisel ning seni on plekksepp valmistanud juba üle 500 ümara ahjukesta.

Uuri lähemalt kodulehelt www.plekksepp.eu ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 11.03.2016

Rain Plekitööd OÜ, pleki- ja plekksepatooted

Tel:
564 3318
Aadress:
Paide, Järvamaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

Kui oled otsustanud hakata ehitama terrassi või olemasolevat kohendama, siis valides materjali on kindlalt Sinu jaoks oluline, et terrass oleks kauakestev, vähest hooldust vajav ja samas kena välimusega. Eestis on enamus terrasse ehitatud pigem pehmemast okas -või lehtpuidust (mänd, haab, lehis) või komposiitmaterjalist. Aga need ei pruugi olla ainsad materjalid kaasaegse terrassi ehitamiseks. Kas Te olete näiteks kuulnud uuest bambusest terrassilaudisest - Bamboo X treme?

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Fassaadikrohvid ja terviklikud fassaadisüsteemid on oma arengus jõudnud nüüd päris nanotehnoloogiani. Nanokrohvide nimetus on kasutusel olnud juba aastaid, aga oma nimetuselt pole neil rohkem ühist kui elementide suurust mõõdetava mõõtühiku “nano” kasutamisega. Tänapäeval pole küsimus enam selles, kui suur on krohvi tera suurus ega see, millega saavutatakse vastupidavus ja elastsus. Nüüd räägime juba kui palju suudab fassaadikrohv end ise taastada ja uuesti nanotasandil molekule omavahel siduda.

vaata kõiki