Artiklid ja uudised

Lenny Kravitz asutas disainifirma

Muusik Lenny Kravitz asutas armastusest retroasjade vastu disainifirma, kirjutab AP.


«Disainifirma loomise idee sai alguse kaks aastat tagasi. Hoidsime esialgu madalat profiili ning tegelesime põhiliselt eramajade sisekujundusega, praeguseks oleme juba hotellide disainimiseni jõudnud,» kirjeldas staar koos kompanjonidega loodud firma käekäiku.

Disainifirma loomisega täitus Kravitzi ammune unistus tegelda arhitektuuri ja sisekujundusega.

«Mulle on alati meeldinud ümbrust muuta ja asju liigutada. Kui ma 16 aastat tagasi oma kontsertturneesid alustasin, uurisin alati kontserdi toimumise paikades arhitektuuri ja kujundust,» selgitas Kravitz.

Kravitzi luksuslikult disainitud kodud, nende hulgas New Orleans'is asuv laulja põhikodu, jäid silma ajakirja Vogue toimetajatele ning ajakirja veergudel hakkasid ilmuma artiklid Kravitzi disainiloomingust.

«Peale seda on firma kuulsust kogunud ning nüüd saame tellimusi juba paljudelt inimestelt ja organisatsioonidelt,» ütles laulja.

Kravitz kinnitas, et tema firma eelistab klassikalise disaini vorme, samas meeldib talle ka, kui ruum on täidetud erinevatest aegadest pärit mööbliga.

«Minu maitse on umbes selline - juugend-stiilis tool kõrvuti 1960. aastatest pärit tooliga,» ütles Kravitz.

«Maailmas on nii palju stiile, kuid enda jaoks tuleb leida see kõige optimaalsem ja õigem,» selgitas laulja oma nägemust.

Tulevikus loodab rokkar välja töötada talle ainuomase stiili.

Sisestatud: 02.08.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

Duo Disain jagab sisustuse trendisuundi 2018. aastaks

Duo Disain jagab sisustuse trendisuundi 2018. aastaks

Oluline on meeles pidada, et trendid liiguvad aeglaselt ja tähtis ei ole see, mis hetkel in ja out, vaid need trendisuunad, mis hakkavad vaikselt tõusma või kaduma. Ja nagu kõikide trendidega, siis ei ole need kindlad reeglid, vaid tähelepanekud. Kui meeldib konkreetne ese, millest ei suuda lahti lasta, siis jäta see endale alles. Samas kui tekib tunne, et see konkreetne ilme on väsinud või ära tüüdanud ning samas ei ole kindel, mida edasi teha, siis Duo Disain jagab mõningad ideed, millele mõelda.

vaata kõiki