Artiklid ja uudised

SISUSTUSWEBI RUUMIPLANEERIJA

Oled ehitamas, sisustamas oma uut kodu, kontoriruumi või plaanid teha olemasolevas ümberkorraldusi, siis kindlasti on Sulle siinkohal abiks Sisustuswebi Ruumiplaneerija.Nüüdsest võid unustada tüütu pliiatis ja joonaluaga paberile sirgeldamise ning planeerida kogu oma interjööri ja elukeskonna lihtsalt ja kiirelt arvutis. Valid programmist planeerimist vajava ruumi, paned paika mõõdud ning asud meelepäraste esemetega seda sisutama ja katsetama.

ASU PLANEERIMA SIIT

Väike juhend, kuidas Sisustuswebi Ruumipleneerija hõlpsasti kasutada:
• Programmi sisenedes tee esmalt valik, millest ruumi soovid planeerima asuda, pane paika ruumi mõõdud ning vajuta „OK“.
•„Symbols“ alt leiad rippmenüüst palju erinevaid objekte: alustades mööblist, akendest ustest ja lõpetades haljastus objektide ja sümbolitega.
• Meelepärase objekti lisamiseks ruumi, kliki valitud objektil ja paiguta ruumis sobilikku kohta.
• Ruumis objektide liigutamiseks, klõpsa sellele hiirega, hoia hiireklahvi all ja lohista uude, meelepärasesse kohta
• Objekti mõõtude, asendi muutmiseks, vajuta objektile ning seejärel tee avanenud aknas meelepärased seadistused, muudatused.
• Objekti kustutamiseks vajuta objektile ning seejärel vajuta avanenud aknas prügikasti ikoonile või avanenud punasele „x“ ikoonile.
• Nurkade ja seina kuju muutmiseks kliki seinale, hoides samal ajal all „ctrl“ klahvi. Avanenud aknas tee meelepärane seadistus.
• Objektide vahemaa mõõtmiseks (ka seinte, uste akende jmt. mõõtmiseks) vajuta planeerija menüüreal olevale mõõdulindi kujutisele, seejärel tee hiireklikk alguspunktis, kust mõõtmist soovid alustada ja lohista soovitud vahemaa teise punkti.
• Kui midagi läheb valesti, siis viimati tehtud toimingu saad nö. tagasi võtta vajutades „undo“ ikoonile.
• Objektide värvitoonide valimiseks kliki objektile ja avanenud aknast kliki lahti värvipalett ja kliki meelepärasele värvitoonile.
• Põrandakatte ja põranda värvi valimiseks kliki põrandale ja avanenud aknast kliki lahti värvipalett ja kliki meelepärasele värvitoonile ja/või kliki lahti pürandakatete valik ning klikka meelepärasele ikoonile.
• Kui soovid saadud tulemust salvestada, tuleb sul registreeruda Ruumiplaneerija kasutajaks. Kui oled juba kasutajaks registreerunud, siis lihtsalt sisse logima. Registreerumiseks või sisse logimiseks vajuta planeerija paremas ülanurgas olevale „Login“ ikoonile.
• Programm on varustatud ka inglise keelse juhendiga, mille leiad planeerija paremas ülanurgas olevalelt „Help“ ikoonilt.


Sisustuswebi Ruumiplaneerija kasutamine on tasuta!


Mõnusat planeerimist ja sisustamist soovib
Teie Sisustusweb

Sisestatud: 11.03.2009

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse
uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile
lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku
seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline
trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus
duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa.
Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas
tõeline pilgupüüdja.

vaata kõiki