Artiklid ja uudised

SISUSTUSWEBI RUUMIPLANEERIJA

Oled ehitamas, sisustamas oma uut kodu, kontoriruumi või plaanid teha olemasolevas ümberkorraldusi, siis kindlasti on Sulle siinkohal abiks Sisustuswebi Ruumiplaneerija.Nüüdsest võid unustada tüütu pliiatis ja joonaluaga paberile sirgeldamise ning planeerida kogu oma interjööri ja elukeskonna lihtsalt ja kiirelt arvutis. Valid programmist planeerimist vajava ruumi, paned paika mõõdud ning asud meelepäraste esemetega seda sisutama ja katsetama.

ASU PLANEERIMA SIIT

Väike juhend, kuidas Sisustuswebi Ruumipleneerija hõlpsasti kasutada:
• Programmi sisenedes tee esmalt valik, millest ruumi soovid planeerima asuda, pane paika ruumi mõõdud ning vajuta „OK“.
•„Symbols“ alt leiad rippmenüüst palju erinevaid objekte: alustades mööblist, akendest ustest ja lõpetades haljastus objektide ja sümbolitega.
• Meelepärase objekti lisamiseks ruumi, kliki valitud objektil ja paiguta ruumis sobilikku kohta.
• Ruumis objektide liigutamiseks, klõpsa sellele hiirega, hoia hiireklahvi all ja lohista uude, meelepärasesse kohta
• Objekti mõõtude, asendi muutmiseks, vajuta objektile ning seejärel tee avanenud aknas meelepärased seadistused, muudatused.
• Objekti kustutamiseks vajuta objektile ning seejärel vajuta avanenud aknas prügikasti ikoonile või avanenud punasele „x“ ikoonile.
• Nurkade ja seina kuju muutmiseks kliki seinale, hoides samal ajal all „ctrl“ klahvi. Avanenud aknas tee meelepärane seadistus.
• Objektide vahemaa mõõtmiseks (ka seinte, uste akende jmt. mõõtmiseks) vajuta planeerija menüüreal olevale mõõdulindi kujutisele, seejärel tee hiireklikk alguspunktis, kust mõõtmist soovid alustada ja lohista soovitud vahemaa teise punkti.
• Kui midagi läheb valesti, siis viimati tehtud toimingu saad nö. tagasi võtta vajutades „undo“ ikoonile.
• Objektide värvitoonide valimiseks kliki objektile ja avanenud aknast kliki lahti värvipalett ja kliki meelepärasele värvitoonile.
• Põrandakatte ja põranda värvi valimiseks kliki põrandale ja avanenud aknast kliki lahti värvipalett ja kliki meelepärasele värvitoonile ja/või kliki lahti pürandakatete valik ning klikka meelepärasele ikoonile.
• Kui soovid saadud tulemust salvestada, tuleb sul registreeruda Ruumiplaneerija kasutajaks. Kui oled juba kasutajaks registreerunud, siis lihtsalt sisse logima. Registreerumiseks või sisse logimiseks vajuta planeerija paremas ülanurgas olevale „Login“ ikoonile.
• Programm on varustatud ka inglise keelse juhendiga, mille leiad planeerija paremas ülanurgas olevalelt „Help“ ikoonilt.


Sisustuswebi Ruumiplaneerija kasutamine on tasuta!


Mõnusat planeerimist ja sisustamist soovib
Teie Sisustusweb

Sisestatud: 11.03.2009

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kuidas kujundada lastetuba, mida jagab mitu last?

Kõik me armastame oma lapsi ning kui saaksime, pakuksime neile alati vaid parimat. Esmaklassiliste mänguasjade, arvukate raamatute ja vanemate jäägitu tähelepanu kõrval oleks igal silmateral uhke lastetuba, kus ta saaks lustida pikki õnnelikke aastaid. Paraku pole reaalsuses alati võimalik igale lapsele isiklikku tuba eraldada ja seda ainult tema tahtmiste järgi sisustada. Sageli peab võsuke jagama tuba õe või vennaga, kelle vanus ja huvid on tema omadest erinevad. Meie suur soov on aga, et iga laps tunneks end oma kodus õnnelikuna. Seetõttu jagame hea meelega meie sisekujundaja näpunäiteid teemal kuidas sisustada jagatud lastetuba nii, et kõik tunneksid seal end mõnusalt.

vaata kõiki