Artiklid ja uudised

Floorin kauplustes uued põrandakattematerjalid!!!

Floorini vaibakollektsiooni täienes 2009.aastal Forbo nõelviltvaipadega. Nõelviltvaibad on maailmas väga laialt levinud ja seda põhiliselt kolmel põhjusel: tänu risti asestevatele kiududele ja erilisele tootmistehnoloogiale on nõelviltvaip väga vastupidav ja kerge hooldada. Lisaks on nõelviltvaip väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

Forbo Needle Felt - Forbo nõelviltvaipade kollektsiooni kuuluvad erinevate värvi- ja mustrilahendusega Titan, Granit ja Punch alamkollektsioonid.

Sobib kasutamiseks kontorites, hotellides, kaubanduspindadel, nõupidamisteruumides, koridorides, ooteruumides jmt. ruumides.

Uue tootena on nüüdsest Floorini kauplustes müügil ka heli- ja mürasummutavaid akustilisi põrandakattematerjalid.

Meie ümber on iga päev palju müra - nii tööl, koolis kui ka kodus. See mõjutab meie enesetunnet ja soovi nendes ruumides viibida. Üks võimalus mürasaastet vähendada on kasutada heli- ja mürasummutavaid akustilisi põrandakattematerjale.

Forbo Acoustic Project Vinyl koondab 4 erinevat vinüülkatete kollektsiooni: Sarlon Tech, Sarlon Traffic, Sarlon Quartz ja Eternal Wood Decibel.


FLOORIN AS
porandad@floorin.ee
www.floorin.ee

Sisestatud: 20.01.2009

Floorin Interior

Tel.:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

vaata kõiki