Floorin Interior

Tel.:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Floorin Interior / Videod

Floorin Interior / Lisakontaktid

FLOORIN KAUPLUSED

TALLINNAS
Kaupluse tel: 655 3902
Kontori tel: 655 8244
Aadress: Pärnu mnt 139 E/3, Tallinn 11317
E-mail: info@floorin.ee
Lahtiolekuajad: E - R 9.00 - 18.00

TARTUS
Kaupluse tel: 736 2002
Kontori tel: 736 2002
Aadress: Ringtee 26b, Tartu 51013
E-mail: info@floorin.ee
Lahtiolekuajad: E - R 8.30 - 17.30

Floorin Interior / Tutvustus

FLOORIN AS on põrandamaterjalide alal tegutsenud juba üle 20 aasta. Mõistame, et põranda valik on elu- ja töökeskkonna loomise alus. Õigesti valitud materjalid ja hea töö tagavad muretu ja mugava elu pikkadeks aastateks. Seetõttu ongi meie eesmärgiks hästitoimivate lahenduste loomine kestvate ja kaasaegsete põrandamaterjalide abil. Sõltumata piirangutest.

Floorin tootevalikus on palju lahendusi kodu-, äri- ja tööstuspõrandatele aluspõrandast hooldusvahenditeni.
Oma eelisteks loeme suurepärast toodete tundmist ning väga hoolikat valitud partnereid.
Usume, et suudame pakkuda suurepärase lahenduse igale põrandale.

FLOORIN TOOTEVALIKUSSE KUULUVAD:

- Puit- ja korkpõrandad: põrandalaud, parkett, laudparkett, korkparkett
- Laminaadid: sh. kõrgsurve laminaatparkett Alloc’lt
- Linoleum: naturaalne Marmoleum - maailma kõige lihtsaimini hooldatav silepõrandakate
- PVC-kate: erinevate omadustega PVC-katted nii kodu, kontori, kooli kui teistele põrandatele. Samuti antistaatilised, akustilised ja libastumiskindlad lahendused.
- LVT ehk imitatsioonkatted: suurim valik kaasaegse disainiga LVT plaate
- Vaip ja vaipkatted: looduslikud vaibad, plaat- ja rullvaibad, sünteetilised vaibad ja vaipkatted. Meilt leiate tellitava suurusega valmisvaibad ning eridisainvaibad. Valikus on ka ainulaadsed vastupidavad Flotex flokeeritud vaibad
- Keraamilised plaadid: lai valik põranda- ja seinaplaate

Lisaks veel: parimad puhastusalad ja porivaibad, kärgplaadid, kunstmurud jpm. Vaata lähemalt
siit

Floorin Interior / Kaubamärgid

Pressiteated ja artiklid / Floorin Interior

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

Floorini tootevalikusse on lisandunud Forbo PVC-põrandakate Sphera

Floorini tootevalikusse on lisandunud Forbo PVC-põrandakate Sphera

Täiesti uue tootena on Floorini valikusse lisandunud Forbo homogeenne PVC- põrandakate Sphera. Kaks kollektsiooni Element ja Energetic on saadaval täies mahus, kolmas lisandumas lähiajal. Samuti tuli Forbo välja Marmoleumi erikollektsiooniga, mis võimaldab teha unikaalseid ja kauakestvaid põrandaid. IVC tehase kollektsioonidest tutvustame Moduleo imitatsioonpõrandaid, mis on äravahetamiseni sarnased puidust originaaliga.

Puhastusala – poriaja pääsetee!

Puhastusala – poriaja pääsetee!

Sügisega jõuab kätte ka aeg, kus varasemast rohkem tähelepanu tuleb pöörata mustusele ja niiskusele, mis jalanõudega siseruumidesse tükivad ja me põrandad näotuks ning vahel suisa ohtlikuks muudavad. Lisaks tekitatud räpasusele ja libedusele on jalatsitega hoonesse pääsev pori hävitava toimega ka põrandaile. Selleks, et hoida omad põrandad pikaealiselt nägusad ja ohutud, tuleb mustus jalatseilt kätte saada juba enne ja ka vahetult pärast sissepääsu. Parim lahendus pori püüdmiseks on hoolsalt ja õigesti planeeritud puhastusala.

Floorin kauplustes uued põrandakattematerjalid!!!

Floorin kauplustes uued põrandakattematerjalid!!!

Floorini vaibakollektsiooni täienes 2009.aastal Forbo nõelviltvaipadega. Nõelviltvaibad on maailmas väga laialt levinud ja seda põhiliselt kolmel põhjusel: tänu risti asestevatele kiududele ja erilisele tootmistehnoloogiale on nõelviltvaip väga vastupidav ja kerge hooldada. Lisaks on nõelviltvaip väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

Forbo Needle Felt - Forbo nõelviltvaipade kollektsiooni kuuluvad erinevate värvi- ja mustrilahendusega Titan, Granit ja Punch alamkollektsioonid.

UUS! nüüd JOOP käsitöövaibad  - ainult Floorin kauplustes

UUS! nüüd JOOP käsitöövaibad - ainult Floorin kauplustes

Joop! rõivad, parfüümid ja kodutekstiilid on eestlastele juba tuttavad. Nüüd on Eestis võimalik osta ka Joop! vaipasid. Eestlase põhjamaisele maitsele vastavad Joop!-i vaipade beezid, pruunid, hallid ja punased värvikombinatsioonid ning minimalistlikud mustrid loovad loovad elegantselt shiki ja luksusliku meeleolu, sobides ideaalselt kokku Joop Living seeria teiste kodutekstiilidega. Käsitööna valminud kvaliteetvaibad on Eestis saadaval ainult Floorini kauplustes.

Alates 11.septembrist 2008 on Floorini Tallinna kauplus avatud neljapäeviti kella 9st kuni 20ni õhtul.

Alates 11.septembrist 2008 on Floorini Tallinna kauplus avatud neljapäeviti kella 9st kuni 20ni õhtul.

Floorini Tallinna kauplus on põrandamaterjalide kauplustest ainuke, mis on tööpäeval nii kaua õhtul avatud. See on ainulaadne ja suurepärane võimalus, mis aitab planeerida põrandamaterjali valiku ja ostud tööpäeva järgsesse aega. Loodame, et see revolutsiooniline uuendus kompenseerib Floorini kaupluste laupäevase kinnioleku ning võetakse meie klientide ja koostööpartnerite poolt hästi vastu.

Floorin on ainus põrandakauplus, mis on avatud kella 20ni õhtul!

Floorin on ainus põrandakauplus, mis on avatud kella 20ni õhtul!

Floorini juhatuse esimehe Arvi Mägini sõnul on Floorini Tallinna kauplus põrandamaterjalide kauplustest ainuke, mis on tööpäeval nii kaua õhtul avatud. „See on ainulaadne ja suurepärane võimalus, mis aitab tööl käivatel inimestel planeerida põrandamaterjali ostud tööpäeva järgsesse aega. Loodame, et see revolutsiooniline uuendus kompenseerib laupäevase kaupluste kinnioleku ning võetakse meie klientide ja koostööpartnerite poolt hästi vastu“, lausus Mägin.