Artiklid ja uudised

Uus Topshield2 - topeltkaitse ja erakordsed omadused

Forbo Marmoleumi teatakse selle kestvusrekordite järgi eriti käidavates kohtades nagu koolid, tervishoiuasutused, kontorid ja ühiskondlikud hooned, kus igapäevaelu esitab hügieenile ja kulumiskindlusele kõrged nõudmised ning põrand peab olema kergesti puhastatav ja hooldatav.

Aastal 2005 tutvustas Forbo Topshield'i kui unikaalset, just Marmoleumi jaoks loodud viimistluskihti. Täna tutvustatav Topshield2 viib Marmoleumi täiesti uuele tasemele.

Topshield2 pinnaviimistlus annab meile põrandakatte, mis vastab igapäevase kasutamise nõuetele, aitab paremini vältida mustuse kogunemist põrandale, on varasemast veelgi kulumiskindlam ning kriimustustele ja plekkidele vastupidavam, luues nii läbi aegade kestva põranda. Topshield2 on välja töötatud intensiivsete uuringute ja katsetuste tulemusena. Erinevalt PUR-töötlusest, mille puhul hakkab mikropragudesse aja jooksul mustust kogunema ja tulevad nähtavale kulumisjäljed, on Topshield2 taastatav, luues kaitsekihi, mis muudab Marmoleumi tõenäoliselt reaalse maailma vastupidavaimaks silepõrandakatteks.

Topshield2 viimistlusega Marmoleumi testiti sõltumatult koos teiste silepõrandakatetega nagu vinüül-, kummi- ja teised linoleumpõrandad WFK (Saksamaa) ja Sohiti (Holland) poolt. Kõikidel juhtudel näitas Topshield2 märkimisväärselt paremaid tulemusi määrdumiskindluses, puhastamisel ning plekkidele vastupidavuses.

Just nii lihtne ja tõhus nagu ootad
Uus Topshield2 annab meile kasutusvalmis Marmoleumi, mis ei vaja paigaldusjärgset hooldust ega vahatamist. Samal ajal on Topshield2 unikaalse omadusega – õnnetuse korral või pärast aastatepikkust intensiivset kasutamist on kaitsekiht taastatav. Samuti on võimalik põranda kohtparandus. Topshield2 on kõrgkvaliteetne kahekihiline UV-töötlusega pinnaviimistlus, mis annab põrandale unikaalsed omadused ja püsivalt erksad ning säravad värvid.

Rääkides puhastusest ja hooldusest, on Topshield2 viimistlusega Marmoleum äärmiselt paindlik põrandakate. Pole vaja eritehnoloogiaid ega masinaid ning tegelikult võib Marmoleumi puhul võtta kasutusele ükskõik millise teise hetkel kasutatava tehnoloogia. Forbo põrandahooldusskeem on lihtne ja sobib nii igapäevaseks kuivpuhastuseks kui perioodiliseks hoolduseks, andes alati optimaalse tulemuse.

Sisestatud: 31.05.2012

Floorin Interior

Tel:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

vaata kõiki