Artiklid ja uudised

Uus disainvinüüli kollektsioon eluruumidesse

Floorin põrandakatete pretsialistid annavad teada, et Inglismaa tootja Polyflor on toonud turule uue eluruumidesse mõeldud ja taskukohase hinnaga LVT kollektsiooni Colonia.
Kollektsioon peegeldab naturaalse põrandakatete loomulikku ilu.
10 puidu- ja 8 kivimustrit klassikalistest trendikateni on detailsed ja täpsed imitatsioonid.


„Viisime läbi ulatuslikud disaini-, trendi- ja funktsio-naalsusuuringud kindlustamaks, et pakume kaunist, ihaldusväärset, praktilist ja taskukohast põrandakatet“, räägib Polyflori turundusjuht Simon James.

Täiendavaid disainivõimalusi pakuvad Colonia 16 värvitoonis vaheliistud puidumustritest klassikaliste vuugivärvideni.
Colonia põrandakollektsioon on töödeldud Polyflori unikaalse polüuretaankaitsekihiga, et säilitada kauem põranda esialgset välimust, lihtsustada hooldust ja vähendada hoolduskulusid. Seitsmeaastane tootegarantii on standard. Toode on 100% taaskasutatav.

LVT ehk disainvinüül on suurepärane asendus naturaalsetele põrandakatetele olukordades, kus põrandalt oodatakse enam kui looduslik materjal seda võimaldab. LVT talub hästi niiskust ning on oluliselt vastupidavam vigastustele ja kulumisele kui puitpõrand. See on jala all palju mugavam kui kivi- või metallpõrand. Seda on lihtne paigaldada ja hooldada ning ekstreemsemate vigastuste korral saab plaate ükshaaval lihtsalt asendada. LVT sobib suurepäraselt ka põrandaküttele.

Polyflor Colonia Wood PU naturaalse puidu imitatsiooniga plaadid sobivad kasutamiseks kõikides eluruumides asendades suurepäraselt tavapärast puit- või parkettpõrandat. >>>


Colonia Wood PU täiendav fotogalerii

Polyflor Colonia Stone PU loodusliku kivi ja marmori imitatsiooniga plaadid sobivad kasutamiseks kõikides eluruumides asendades suurepäraselt tavapärast kivipõrandat. Põrand on jala all soojem ja mugavam, seda on lihtne paigaldada ja kerge hooldada. >>>


Colonia Stone PU täiendav fotogalerii

Sisestatud: 13.09.2012

Floorin Interior

Tel:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

vaata kõiki