Artiklid ja uudised

Suvekodule uus põrand! Floorin sooduspakkumised

FloorIn annab teada:

* Nüüd on Polyflor Camaro viiendiku võrra soodsam.
Kõigest 19,90 m2 (tavahind 24,90). Hind on juba koos käibemaksuga.

Camaro LVT kollektsioon esitleb suurt valikut naturaalseid imitatsioone, mis sobivad hästi erinevatesse interjööridesse, klassikalistest modernseteni.
Põrandakatteid on täiustatud, et paremini ühendada naturaalsetele tekstuuridele omast väljanägemist silepõrandate eelistega. Viimistletud polüuretaaniga, et lihtsustada hooldust. Camaro on loodud inspireerima ja aitamaks luua keskkonda, mida armastad. Sobib hästi nii koju kui mõõduka koormusega äripindadele. Paksus 2.0 mm, kulumiskiht 0.3 mm.

Vali lihtne ja mugav elustiil - kuluta vähem aeg koristamisele ning disaini töö- või eluruum just sellise puit- või kivipõrandaga kuidas Sulle meeldib.Polyflor Camaro on leidnud kasutust paljudel põrandatel:
eramajades - materjal on mõõtmetelt stabiilne ja põrandakütte korral eraldub maksimaalne hulk soojust ruumi õhu kütmiseks. Hooldus on lihtne ning kiiresti teostatav.
korterites - vannitoa, koridori ja köögi põrand on palju soojem ja "pehmem" LVT põrandakattega kui keraamilise plaadiga.
suvilates - Camaro ei karda niiskust ning on vastupidav õuest tuppa kantavale mustusele.
kontorites - toode talub kontoritooli rattaid. Võimalus on tuua puidu väljanägemine ja sellega kaasnev hubasus töökeskkonda.
kauplustes jt teeninduspindadel - soodne ja vastupidav lahendus, mille abil saab ruumi kujundada erinevates naturaalsetes stiilides. Nt. "laevateki" välimusega põrand jne.Polyflor Camaro tootega põhjalikumalt saate tutvuda SIIN >>>


*** Samuti on FloorIn Tallinna lattu jõudnud 2 400 m2 Forbo linoleume supersoodsa hinnaga.
Soodushind 10,00 + km / m2 kehtib kuni kaupa jätkub.
Soovid vastupidavat, kauakestvat ja hea väljanägemisega põrandakatet koju või kontorisse?
Forbo - vaieldamatu liider linoleumi maailmaturul.
Kõik Marmoleum põrandakatted on viimistletud uue Topshield2: kahekordse UV-töötlusega pinnakihiga, mis tagab selle omanikule madalaimad kulud kogu materjali eluea jooksul. Marmoleum on naturaalne põrandakate, mis on valmistatud looduslikest toorainetest. See on kõige keskkonnasõbralikum põrandakate silepõrandate hulgas.
Laoseisus on soodushinnaga olemas järgmised Forbo linoleumi tooted >>>


*** Kolmanda uudisena on FloorIn Tallinna laos saadaval ka valik Forbo pvc-põrandakatteid väga heade hindadega.
Kogused on piisavalt suured, kuid vähenevad pidevalt. Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub.
Tutvu Forbo pvc-põrandakatete hindadega SIIN >>>

Sisestatud: 24.04.2014

Floorin Interior

Tel:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

vaata kõiki