Artiklid ja uudised

Hansgrohe uus modernne segistisari Logis

Hansgrohe uus segistisari Logis toob vannituppa senisest rohkem harmooniat ja modernsust ühendades täpsuse ja maheduse. Kõigi Logis sarja valamusegistite puhul on kasutatud vett säästvat EcoSmart-tehnoloogiat.

Koostöös oma pikaajalise partneri Phoenix Designiga on vannitoaspetsialist Hansgrohe saanud valmis segistid, mille eripärane kuju ühendab täpsuse, voolujoonelisuse ja pehmuse. „Trimmis pinna, puhta joone ja ümara kontuuri tõttu on uued Logise segistid silmale kenad vaadata ja käele mahedad puudutada,“ kirjeldab Hansgrohe tootejuht Axel Meißner. „Logise segistite puhul rakendatud disainipõhimõtted pakuvad suurepärast täiendust paljudele vannitoakeraamika sarjadele.”

Segisti ja keraamika koosmõju
Logise segisteid on erineva kõrguse ja käepidemega, selle tulemusena saab valamuid ja segisteid üksteisega sobitada nii visuaalselt kui ka funktsionaalselt, vastavalt kasutaja soovile. Sarja kuuluvad näiteks madal segisti Logis 70, mis sobib iseäranis hästi just külaliste WC-s kasutatava väikese valamu juurde, kõrge tilaga segisti Logis 210, mille tila saab 120 kraadi võrra külje peale pöörata (näiteks juuste pesemise korral), ning kahe keeratava nupuga segisti – mitmekülgsest sarjast õnnestub kõigil leida endale selline mudel, mis rahuldab just nende vajadusi. Kõik valamusegistid on läbinud Hansgrohe ComfortZone’i testi ja neid on kombineeritud mitmesuguste vannitoakeraamika toodetega, mille on valmistanud oma ala juhtivad ettevõtted. Katsed viidi läbi realistlikes oludes, uuriti põhjalikult pritsivust torus oleva erineva rõhu korral ja käsi pestes, ühtlasi pöörati tähelepanu sellele, et segisti ja valamu vahele jääks piisavalt vaba ruumi. Tulemused kanti soovituslikesse tabelitesse, mida Hansgrohe partnerid saavad ettevõtte veebilehel pro.hansgrohe.de Hansgrohe ComfortZone Test all tasuta PDF-vormingus vaadata.

Tõhus ressursside kasutamine
Kõigi Logis sarja valamusegistite puhul on kasutatud EcoSmart-tehnoloogiat. Spetsiaalne aeraator piirab voolukiirust umbes viie liitrini minutis. Kasutusmugavus ei kahane selle tagajärjel aga mitte kuidagi, sest vesi on õhuga rikastatud ja hellitab nahka täidlaste veepiiskadena. Segistid Logis 70 ja Logis 100 on saadaval ka CoolStart-mudelina. See uus segistispetsialistide loodud tehnoloogia sobib ideaalselt kõigile neile, kes tahavad energiat ja kuuma vett kokku hoida, rääkimata vee tarbimise optimeerimisest: Hansgrohe CoolStart-segistite puhul voolab kraanist siis, kui käepide on keskmises asendis, ainult külma vett. See tähendab, et torustik ei ole tarbetult täidetud kuuma veega ning gaasiveesoojendid ega tsirkulatsioonipumbad ei pea enam olema aktiveeritud. Tänu vett ja energiat säästvatele omadustele on Logise segistid pälvinud majapidamisseadmete vallas WELL A-klassi kvaliteedimärgise. Euroopa kraanitootjate ühendus (European Valve Manufacturers Association ehk EUnited Valves) kasutab WELL-märgist (Water Efficiency Label’veesäästlikkuse märgis’) selleks, et aidata segistite ja duššide hulgas nende vee- ja energiasäästlikkust silmas pidades orienteeruda.

Logis 70 Allikas: www.hansgrohe.ee

Logis 70 Allikas: www.hansgrohe.ee

Logis 190 Allikas: www.hansgrohe.ee

Logis 190 Allikas: www.hansgrohe.ee

Logis single level basin mixer 210 Allikas: www.hansgrohe.ee

Logis single level basin mixer 210 Allikas: www.hansgrohe.ee


Hansgrohe facebook-s
Hansgrohe Eesti
Logis tootesarjaga tutvu siit!

Sisestatud: 27.06.2014

Hansgrohe SE

Tel.:
682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse
uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile
lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku
seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline
trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus
duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa.
Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas
tõeline pilgupüüdja.

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

Tänavusel Frankfurdis toimuval maailma juhtival sanitaartehnika ja kütteseadmete messil (ISH) püüavad Hansgrohe Grupi kaubamärgid AXOR ja Hansgrohe külastajate pilke oma kõige värskemate murranguliste vannitoa- ja köögitoodetega. 14.-17. märtsini 2017 said Frankfurdi Festhalles 2000 ruutmeetri suurusel alal kaubamärkide uudistega tutvuda valdkonna professionaalid, 18. märtsil ka lõpptarbijad.

vaata kõiki