Artiklid ja uudised

Retrohõnguline elutoamööbli kollektsioon Legg Common Mööbliärist

Common Mööbliäri mööbli valik on täienenud moodsa ja kerges retrovõtmes Legg elutoa komplekti võrra. Legg tootesarja kuuluvad kummutid, vitriinkapid, riidekapid, TV-alused ja diivanilauad. Tooted on saadaval kahes värvitoonis - valge ja hall - mida dekoreerivad tammepuidust detailid.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Legg kollektsioon ei ole ainult silmapaistev, vaid ka funktsionaalne, kuna sahtleid ja hoiustamisruumi on selles tootesarjas palju. Nii saad enda elutoa ruumi maksimaalselt ära kasutada ja kerge vaevaga tuba korras hoida.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Lihtsa disainiga TV-aluse pealisplaat ning kõrged jalad on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust, mis sobib hästi põhjamaise valge tooniga ning on heaks kontrastiks grafiithallile. Nende ajatute toonidega lood modernse elutoa kerge vaevaga.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Diivanilaual on elutoas oluline roll, et oleks kuskile kohvitassi või ajakirju toetada. Legg diivanilaual on lisaks heale toetuspinnale ka panipaik, kuhu telekapult või ajakirjad pista, kui neid parajasti vaja ei ole.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Erinevas suuruses kummutid pakuvad võimaluse leida just Sinu kodule sobivaim terviklahendus. Ruumi asjade hoiustamiseks on neis palju - uste taga peituvate reguleeritava kõrgusega riiulite abil lood kummutis korra just nii nagu Sulle sobib. Kummuti pinnale saad asetada enda lemmikuid dekoratiivesemeid, mis toale isikupära juurde annavad.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Kõiki asju ei saa aga eksponeerida kummutil ega soovi peita ka kappi. Selleks on Legg tootesarjas valik vitriinkappe, mille klaasuste taga püsivad näiteks kaunid pokaalid ja vaasid tolmuvabad. Komplekti kuuluv klaasriiulite LED-valgustus paneb särama mitte ainult klaasriiulid, vaid äratab ellu terve toa.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Lihtne riidekapp sobib hästi ka esikusse või magamistuppa. Uste taga peituval riidepuu torul on piisavalt ruumi, kus enda igapäevaseid üleriideid hoida.

Tutvu hindadega kodulehel. Ajavahemikul 14.08-27.08.2017 on kõik Legg mööblisarja tooted müügis tutvumishinnaga kuni 18% soodsamalt. Loo hubane interjöör stiilselt, kergelt ja soodsalt.

Sisestatud: 21.08.2017

Common Mööbliäri

Tel.:
731 1111, 511 1060
Aadress:
Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

Valgustemperatuuri olulisus

Valgustemperatuuri olulisus

Suure tõenäosusega loevad paljud inimesed antud artiklit siseruumis, kus valgust annab tehislik valgusallikas. Moodsa aja inimene veedab suure osa ajast kinnises siseruumis ja puutub päeva jooksul kokku erinevate valgusallikatega. Tänu tehislikule valgusele on inimesel palju võimalusi juurde tekkinud aga samas on see ka segadusse ajanud organismi, mis on tuhandete aastate jooksul arenenud reageerima muutlikule valgusele. Seda valgusele reageerivat masinavärki saab nimetada bioloogiliseks kellaks, mis on olemas enamus elusorganismidel.

vaata kõiki