Artiklid ja uudised

Retrohõnguline elutoamööbli kollektsioon Legg Common Mööbliärist

Common Mööbliäri mööbli valik on täienenud moodsa ja kerges retrovõtmes Legg elutoa komplekti võrra. Legg tootesarja kuuluvad kummutid, vitriinkapid, riidekapid, TV-alused ja diivanilauad. Tooted on saadaval kahes värvitoonis - valge ja hall - mida dekoreerivad tammepuidust detailid.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Legg kollektsioon ei ole ainult silmapaistev, vaid ka funktsionaalne, kuna sahtleid ja hoiustamisruumi on selles tootesarjas palju. Nii saad enda elutoa ruumi maksimaalselt ära kasutada ja kerge vaevaga tuba korras hoida.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Lihtsa disainiga TV-aluse pealisplaat ning kõrged jalad on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust, mis sobib hästi põhjamaise valge tooniga ning on heaks kontrastiks grafiithallile. Nende ajatute toonidega lood modernse elutoa kerge vaevaga.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Diivanilaual on elutoas oluline roll, et oleks kuskile kohvitassi või ajakirju toetada. Legg diivanilaual on lisaks heale toetuspinnale ka panipaik, kuhu telekapult või ajakirjad pista, kui neid parajasti vaja ei ole.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Erinevas suuruses kummutid pakuvad võimaluse leida just Sinu kodule sobivaim terviklahendus. Ruumi asjade hoiustamiseks on neis palju - uste taga peituvate reguleeritava kõrgusega riiulite abil lood kummutis korra just nii nagu Sulle sobib. Kummuti pinnale saad asetada enda lemmikuid dekoratiivesemeid, mis toale isikupära juurde annavad.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Kõiki asju ei saa aga eksponeerida kummutil ega soovi peita ka kappi. Selleks on Legg tootesarjas valik vitriinkappe, mille klaasuste taga püsivad näiteks kaunid pokaalid ja vaasid tolmuvabad. Komplekti kuuluv klaasriiulite LED-valgustus paneb särama mitte ainult klaasriiulid, vaid äratab ellu terve toa.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Lihtne riidekapp sobib hästi ka esikusse või magamistuppa. Uste taga peituval riidepuu torul on piisavalt ruumi, kus enda igapäevaseid üleriideid hoida.

Tutvu hindadega kodulehel. Ajavahemikul 14.08-27.08.2017 on kõik Legg mööblisarja tooted müügis tutvumishinnaga kuni 18% soodsamalt. Loo hubane interjöör stiilselt, kergelt ja soodsalt.

Sisestatud: 21.08.2017

Common Mööbliäri

Tel.:
731 1111, 511 1060
Aadress:
Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valmistume kooliks - kuidas sisustada lastetuba?

Valmistume kooliks - kuidas sisustada lastetuba?

Iga kooliaasta toob endaga kaasa suuri väljaminekuid. Eriti juhul, kui laps läheb esimesse klassi. Tundub, et vaja läheb kõike – pliiatsitest kuni mööblini välja. Selleks, et võimalikult hästi raha planeerida, oleks mõistlik koostada eelarve ning nimekiri vajaminevatest esemetest. Kuigi vihikud, pliiatsid ja koolikott nii kulukad ei ole, siis võib koduse õppekoha loomine rohkem finantsi vajada. Lapsele on vaja korraliku lauda ja töötooli ning valgustit, et kodus mugavalt õppida saaks.

vaata kõiki