Artiklid ja uudised

Diivanikomplektid on elutoa südameks

Kangas- või nahkdiivani komplektid on kodudes olulise rolliga ja seda mitte asjata. Diivan 3+2 lahendusega või diivanikomplektid 3+2 on need mis määravad ära kui mugavaks elutoa kasutus kujuneb. Õigesti valitud diivani abil võib ka paneelmaja korterisse või äsja ehitatud majja tuua ajatut stiilset hõngu.

HEDY diivanikomplektide sarja kuuluvad kahekohaline ja kolmekohaline diivan ning tugitool ehk teiste sõnadega diivanikomplekt 3+2+1. Tänu valitud värvidele - beež ja tumehall ning elegantsele stiilile, jätab sari huvitava ja elegantse mulje.


Diivanikomplektid ei pea aga olema igavad. MILFORD sarja teeb eriliseks diivanite ja tugitoolide käetugede disain. Väike detail mis ei karju silma, kuid mis samal ajal teeb tavalise diivani omapäraseks disainielemendiks. Kes soovib erksamat värvilaiku, saab valida veinipunase lahenduse aga kes traditsioonilisemat, siis pruuni diivani.


Diivanikomplekt SPENCER on üks hea näide sellest, kuidas üks diivan sobib igasuguse stiiliga elutuppa. Neutraalne disain võimaldab kasutada muid aktsente ja pilkupüüdvaid esemeid, sobides eriti hästi neile, kes kas kolivad tihti või kes armastavad sageli kujundust muuta. Samal ajal on lihtsa disainiga diivan ja kaks tugitooli mugavaks ja vastupidavaks lahenduseks.


Sisestatud: 02.07.2019

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki