Artiklid ja uudised

Kas tead millise diivani poole vaadata?

Elutuba on kodu süda, kus veedetakse perekonnaga aega ja võõrustatakse külalisi. Alusta sisustamist suurimast esemest ehk diivanist, mille valimise juures tuleb meeles pidada eelkõige mugavust ja praktilisust ning arvestada ruumi suuruse, kuju ja valguslahendusega. Pimedamad ja väiksemad ruumid on mõistlik sisustada kompaktsemalt ning eelistatult heledates toonides.


Kas diivan peaks mahutama eeskätt pereliikmed või ka külalisi? Kas keegi peab seal ka magama? Vastused annavad sulle suuna, millise diivani poole vaadata. Kui olulised vajadused on paika pandud, võib mõelda värvile, kangale ja muudele detailidel.

Hetkel on moes kõrgemad jalad, metallist jalad, sametine kangas ning erksamad värvid. Elutoamööbel ei pea olema tingimata valitud ühest sarjast, st moodsa joonega diivani võib edukalt sobitada klassikaliste kappidega ja vastupidi. Elutoa diivanid võivad olla erinevates värvides või erineva kujuga, samuti võivad komplektist erineda tugitoolid. Värvidega ei tasu üle pingutada, aga väiksem või suurem värvilaik elutoas on toredaks pilgupüüdjaks ning teeb pigem tuju heaks.

Sisestatud: 20.10.2020

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki