FEB AS kauplused

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

FEB AS kauplused / Tutvustus

Aktsiaselts FEB on 1991. aastal loodud sanitaartehnika hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Juba tegevuse algul sai meie missiooniks pakkuda igasse kodusse mõistliku hinnaga kvaliteetset sanitaartehnikat. Valitud suund, mis tähendab rõhuasetust parimatele toodetele, on toonud edu ning pannud aluse kiirele arengule.

Algselt kolmeliikmelisest meeskonnast on saanud ligi 120 töötajaga ettevõte, mille moto on usaldus klientide hulgas. Saavutame selle tänu järjepidevusele ja töötajatele loodud võimalusetele pidevaks enesetäienduseks, õppimiseks, arenemiseks ning edasiliikumiseks. Kujunenud on professionaalne, abivalmis ja asjatundlik müügipersonal.

AS-l FEB on müügiesindused üle kogu Eesti: Tallinnas kaks müügiesindust ja hulgilaod, lisaks müügiesindused Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas ja Viljandis. Tootevaliku korralikud ja pidevalt uuenevad väljapanekud ning regionaalsed laod võimaldavad pakkuda klientidele kiiret ja kvaliteetset teenindust.
FEB püüab enamuse oma kaupadest hoida müügivalmis, tellitava osakaalu vähendades. Otsesidemed tootjatega võimaldavad kujundada ja hoida kliendisõbralikku hinnataset, mis on ühesugune kõigis müügiesindustes.

Kui algusaastal müüs FEB vaid viie tarnija toodangut, siis praegu pakume üle 150 erineva firma tooteid. Suur valik sanitaartehnikat, mida impordime Soomest, Tšehhist, Poolast, Hollandist, Saksamaalt, Itaaliast, Portugalist ja Hiinast võimaldab meil leida igaühe soovidele ja võimalustele sobiva lahenduse.

AS FEB on sanitaartehnika impordiga Eestisse tegelenud ilmselt kõige kauem. Meie kogemused ja professionaalne meeskond võimaldavad rahuldada klientide muutuvaid vajadusi ning hoida pälvitud usaldust.
FEB's esindatud kaubamärgid.

Loe lähemalt tootegruppidest SIIT!