HomeArt sisustuspood-kohvik

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

HomeArt sisustuspood-kohvik / Tutvustus

Homeart avas aprillis elustiilipoe ja kohviku laienduse Telliskivi Loomelinnakus. Tule tutvu meie laiendatud tootevalikuga ja muuda oma elu mõnusamaks!
Homeart pakub skandinaavis stiilis kodusisustust.
Meie toodete hulka kuuluvad põhjamaiselt lihtsa vormiga, funktsionaalne ja naturaalsetest materjalidest mööbel ning kodusisustus. Lisaks peame väga tähtsaks selliseid väärtusi nagu mugavus, pehmus, nutikus, looduslähedus, soojus. Oma lihtsa vormi ja värvivaliku tõttu on Homearti tooteid kerge omavahel kombineerida ja sobitada väga erineva stiiliga interjööridesse. Esindame tublisid skandinaavia ja Eesti tootjaid ning valmistame ka ise oma kaubamärgi all täispuitmööblit. Homearti kaubamärgi all sündis ka sisustuspood-kohviku kontseptsioon. Meie tooteid saab osaliselt osta ka veebipoest. Tootevalik veebipoes muutub ja täieneb pidevalt ja jooksvate uudistega kursis olemiseks olete teretulnud liituma meie Facebooki lehega.

Homearti õnneliku elu retsept: loo omale lihtne, mõnus ja naturaalne kodukeskkond, mis toidaks kõik sinu meeled, ümbritse ennast põnevate raamatute, hea muusika, toredate inimestega ja ära väsi otsimast inspiratsiooni. Loodame selles sulle omalt poolt abiks olla!

Tooted:
- lehismööbel
- pehme mööbel
- lauad
- toolid, pingid
- kapid, riiulid
- voodid
- valgustid
- laelambid
- laualambid
- põrandalambid
- lambi jalad
Lai valik sisustusaksessuaare:
- linikud
- padjad
- toidunõud
- köögitarvikud
- küünlad
- küünlajalad
- lilled
- lillepotid
- vaasid
- kellad
- peeglid
- riidepuud
- salvrätid
- lauakaunistused
- kujukesed jne.....

- UUS! Skandinaavia stiilis taaskasutusmööbel