Plasto Aknad Uksed

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Plasto Aknad Uksed / Tutvustus

AS Plasto on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1991. aastal. Alates 1995. aasta märtsist on ettevõtte põhitegevuseks plastakende, -uste ja seinaelementide tootmine ning turustamine. Lisaks kvaliteetsetele toodetele pakub ettevõte spetsialistide konsultatsioone ja akna paigaldamise, viimistlusega seonduvaid lisateenuseid.

2000 aasta novembris alustas tööd AS Plasto aknatehas, olles ainus omataoline Baltikumis. Hoone on projekteeritud tootmisliinile võimsusega 100-120 akent vahetuses. Uue tehnoloogia kasutusele võtmisega on AS Plasto võimeline alates 2003 aasta juulist valmistama 150 akent vahetuses, tagades sellega kõrge tootmiskiiruse ja stabiilselt kõrge kvaliteedi.

Aastal 2006 laiendas AS Plasto oma tootmist veelgi, et moderniseerida PVC-akende tootmisprotsessi. Laialdaste investeeringute tulemusena laiendati 2006 aastal tootmispinda 2500 ruutmeetri võrra ja tänaseks on AS Plastol kasutada kokku tervelt 6000 ruutmeetrit tootmispinda.

Alates juunist 2007 kasutab AS Plasto täisautomaatset CNC juhtimisega akende tootmisliini Saksa firmalt SCHIRMER. Soetatud tootmisliini puhul on tegu tõelise tipptehnoloogiaga, mis ei jäta ruumi inimlikele eksimustele. Kaasaegse tootmistehnoloogia kasutusele võtmine võimaldab meil toota kuni 450 akent päevas.

Kuni 2004. aastani tootis AS Plasto aknaid Saksamaa firma VEKA profiilidest. Võttes arvesse aknaturu pidevat arengut, hakata otsima tehniliselt paremaid lahendusi ja täiustatud tehnoloogiaid, seetõttu alustas AS Plasto aastal 2004 PVC-akende tootmist kõrgkvaliteetsetest Kömmerling´i profiilsüsteemidest. Kömmerling´i peetakse üheks Euroopa juhtivaks PVC-aknaprofiilide tootjaks. AS Plasto on Kömmerling´i profiilsüsteemi ainuesindaja Eestis. Ettevõte pakub aknaid kolmest erinevast profiilsüsteemist: EuroFutur CLASSIC, EuroFutur ELEGANCE ja 88+.

Pidev arendustegevus on taganud firmale järjepideva kasumi. AS Plasto on püüdnud teha kõik, et pakkuda oma klientidele tehnoloogiliselt kõige kvaliteetseimaid PVC aknaid ja uksi.

Tänaseks on AS Plastost saanud juhtiv plastakende tootja kogu Eestis ja Balti riikides. AS Plasto on rajanud oma esindustest koosneva müügivõrgu kõikidesse suurematesse linnadesse üle Eesti. Klientide paremaks teenindamiseks on Plasto aknatehasel esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Viljandis, Põlvas, Paides, Kuressaares, Jõhvis ja Narvas.

Kaasaegne tehnoloogia, stabiilne meeskond, kindlad partnerid ja toodangu kõrge kvaliteet on AS Plasto jätkuva edu alus.