Smartex Disain Kardinasalong

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Smartex Disain Kardinasalong / Tutvustus

Salong Smartex Disain pakub eesti turul eelkõige juhtiva Rootsi tekstiilitootja Almedahlsi toodangut ja on selle ametlik esindaja Eestis. Tänu kvaliteedile, kaasaegsele omanäolisele disainile ja pidevalt uuenevatele kollektsioonidele, on Almedahls hõivanud maailmaturul endale väärilise koha. Almedahls Contract- see on skandinaavia disain aastast 1846, mis liidab omavahel harmooniliseks tervikuks nii vaibad, mööblikangad kui ka kardinatekstiilid. Koostöös nii rootsi kui ka rahvusvaheliselt tuntud disaineritega on valminud kollektsioonid, mis võluvad sind oma lihtsuse ja originaalsusega.

Smartex Disaini salongis pakume Teile veel palju põnevaid kui ka eksklusiivseid kangaid Šveitsist, Prantsusmaalt, Taanist, Hollandist, Austriast, Saksamaalt ja mujalt, mis peaksid rahuldama nii tagasihoidliku maitsega kui ka originaalsuse sooviga klienti nii kodu tarbeks kui ka ühiskondlikesse hoonetesse.

Smartex Disaini salongis võite kasutada meie disainerite ja konsultantide teenuseid, kui teil tekib soov saada endale OMANÄOLINE KODU, olgu see eliitvilla või korter tavalises korterelamus, suudame vormida teie soovid ja meiepoolsed ideed läbimõeldud disainprojektiks ja mõne aja möödudes näete, et teie unistus ongi täitunud - TEIL ON KAUNIS JA ISIKUPÄRANE KODU.

KARDINAD JA KARDINATE DISAIN
- paneelid
- voldikud
- laines kardinad
- öösidega kardinad
- traksidega kardinad
- rulood
- ribakardinad
KANGAD
VOODIKATTED
- padjad
KARDINAPUUD
- siinid
- paneelsüsteemid
- torud
- trossid
VAIBAD