SOOVITA HEAD ...

massaazilaud

mari 10.01.2008 11:31

olen kuulnud, et on olemas soojendusega massaazilaud- kust saaks?

Tsiteeri

toomas 10.01.2008 12:01

www.massaazitool.ee

Tsiteeri

Kaarel 10.01.2008 23:55

Milleks või millele see kasulik on ?

Tsiteeri

kägu 11.01.2008 13:18

kaarel, nende kodulehel ju kõik kirjas :)

Tsiteeri

Medifur OÜ 11.01.2008 21:22

Suurim valik erinevaid massaazilaudu( ka soojendusega) müügil Medifur OÜ-s www.medifur.com

Tsiteeri

Laura 12.01.2008 12:10

Olen kuulnud, et ka Medifur pakub neid soojendusega laudu. Ei tea, võib ju küsida.

Tsiteeri

jaanika 03.02.2008 17:22

mari kirjutas:
olen kuulnud, et on olemas soojendusega massaazilaud- kust saaks?


ma voin kogemusest utelda, et sul ei ole motet sellist lauda osta. parem osta puitlaua (metalllauda ei soovita) peale soojenduskott (naeb valja selline nagu vene ajal olid need kohusoojenduskotid, aga suurem). ma ostan endale kah.

Tsiteeri

Tints 13.02.2008 23:12

See soojenduskott on täielik jama. Parim on selline kuhu saab selili heita ja rullikud masseerivad ning soojendavad. Massaazi käigus enitab ka väga hästi Olen sellisel lamanud Soomes ühel messil ja oli väga tõhus massaaz. Eestis pakuvad ka paar firmat selliseid. Üks on ka see Medifur ,millest eelpool ka juttu

Tsiteeri

Andrus 19.02.2008 14:25

Tints kirjutas:
See soojenduskott on täielik jama. Parim on selline kuhu saab selili heita ja rullikud masseerivad ning soojendavad. Massaazi käigus enitab ka väga hästi Olen sellisel lamanud Soomes ühel messil ja oli väga tõhus massaaz. Eestis pakuvad ka paar firmat selliseid. Üks on ka see Medifur ,millest eelpool ka juttu


.. ja teine on Massaazitool.ee :)

Tsiteeri

Tints 19.02.2008 16:20

LP. Massaazitool- aga miks nii kõrged hinnad võrreldes Medifuriga võrreldes >(

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.