Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Omal kohal olev segadus

Kes meist ei oleks mõelnud või öelnud „Miks mul nii palju asju on?“. Asju mida pole kuskile otsest panna, kuid ka ära ei raatsi visata. Asju, mis on aastatega kogunenud, olgu siis kingituseks saadud nipsasjad või puhkusreisilt toodud suveniir. Selleks, et kodu ei muutuks kirbuturuks, oleks vaja palju nutikust, et kõik need kogunenud asjad omavahel sobima panna või neile vääriliselt esile tuua. Abi ja inspiratsiooni võib leida John Loecke Inc sisekujundajate blogist .


USA sisekujundus firma nimega John Loecke Inc, mille taga seisavad kaks kreatiivset meest – John Loecke ja Jason Nixon. Nende käekiri on lõbus, värske, värvirikas ja vallatu. Nad oskavad panna pudi-padi asjad omavahel läbi saama, nii et ruumi astudes, ei teki väsitavat mõtet „kui palju asju“ vaid wow-efekt. Samas oskavad nad luua ka klassikalisi, pisut rangemaid inglaslike kodusid. Oma kümneaasase kogemuse juures on mehed arusaanud, et enamus kliente ei usalda ennast ning ideede teostuseks on vaja saada luba omaala asjatundjatelt, kuna alati aga pole seda kohe varnast võtta, minnaksegi lihtsama vastupanu teed ja otsustatakse tavalise valge või beezi kasuks. Nende lemmik sisustuselemendiks võib pidada tapeeti, sealjuures kirjuid, silmatorkavaid tapeete. Olgu need siis pandud tavapärasel viisil seina või hoopis lakke või mööblile, mida „kreisim“ idee seda mängulisem ja lahedam tulemus.


Põnevaid lahendusi ja mõtteterasid võib leida John Loecke Inc blogist, www.demystifyingdesign.com kui ka ametlikult kodulehelt www.johnloeckeinc.com

Koostanud: Kaisa Kabin

Sisestatud: 29.11.2010

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

vaata kõiki