Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Kolm nõuannet kuidas riputada kunsti ja fotosid õigesti

Kunst tuleks riputada silmade kõrgusele

Kunst tuleks riputada silmade kõrgusele
1. Nõuanne

Kunsti või fotode seinale riputamisel tuleks silmas pidada mõningaid lihtsaid reegleid. Esiteks kui te hakkate riputamiseks vajaliku naela seina lööma, siis tasuks kindlasti vältida selle tegemist tooli pealt, sest siis riputate te teose kindlasti liiga kõrgele. Kunst peaks jääma silmade kõrgusele. Ei tuleks ju pähegi riputada peegel silmadest kõrgemale, sama peaks kehtima ka kunsti ja fotode riputamise korral.

Kunst peab sobima mööbliga

Kunst peab sobima mööbliga2. Nõuanne

Kui plaanite kunsti ripudada mööbli kohale, siis ärge kunagi riputage seda mööblist rohkem kui mõned sentimeetrid kõrgemale. Miks mitte jätta üldse nael seina löömata ja asetada
kunstiteos otse mööbli peale ja panna ta toetama vastu seina.


3. Nõuanne

Kunst on üks parimaid viise tühja seina täitmiseks. Kunst ja mööbel peaksid olema omavahel seotud. Kui palju peaks üldse tühja seina olema? Kaunistus tühjal seinal, tõmbab tähelepanu veel rohkem kaunistusele endale ja teeb selle kontrastsemaks. Seega ei tasu karta tühja seina kaunistuse ümber.


Ja nii lihtne see ongi! Kindlasti on olemas erandeid, kuid need kolm nõuannet on kindlasti kunsti riputamisel suureks abiks!


Algallikas: Thelennoxx.com

Sisestatud: 01.04.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

vaata kõiki