Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Multifunktsionaalne mööbel väikestesse eluruumidesse

Ruumipuudus on tänapäeval üks levinumaid probleeme kodu sisustamisel ja seetõttu on väga populaarseks muutunud kõikvõimalikud multifunktsionaalsed lahendused:

mööbel, mida saab toas lihtsate liigutustega ümber tõsta ja päevaks peitu lükata.
Näiteks C.L.E.I on Itaalia firma, kes pakub kompaktset, kuid mitmeotstarbelist mööblit, sealhulgas kirevavärvilist mööblit just noorte tubade sisustamiseks.
Kui seina seest välja tõmmatavad voodid pole mingi uudis, siis laud, mille saab muuta voodiks on midagi uut.
Hästi kombineeritud laud/voodi, laud/diivan sobib eriti hästi väiksesse magamistuppa.


Multifunktsionaalne mööbel aitab ruumi säästa, voodit saab päevaks peita ühe liigutusega ja õhtul sama lihtsalt jälle lahti voltida.

Kuid arukad ja kompaktsed lahendused on kasulikud ka mujal kui ainult noorte või lastetoas. Näiteks väikeses korteris, kus puudub eraldi ruum köögiks, võib paigaldada magamistoaga ühte ruumi ka kokkupandava väikse kööginurga, mille saab vastavalt vajadusele kokku lükata või välja tõmmata.

Kuna multifunktsionaalne mööbel on muutunud nii moodsaks ja ilusaks, siis pole enam vaja pead murda kodu väiksuse üle vaid keskenduda funtsionaalsusele ning nutikale planeeringule ja muuta multifunktsionaalse mööbli abil oma elamine ruumikaks ja toimivaks igas olukorras.

Jääb vaid loota, et peagi pakub mõni Eesti mööblifirma, mööblipood ka selliseid multifunktsionaalseid lahendusi.

Koostanud: Mirjam Nikolai
Fotod: http://mocoloco.com/
http://www.furnitureandhomedesing.com/
http://www.homedosh.com/

Sisestatud: 13.02.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki