Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Veeda sügisõhtud hubases, soojas ja valgusküllases kodus

Septembri algus on meid hellitanud ilusate, päikeseliste päevade ja soojate õhtutega. Õnneks tänavu liiga varakult loodus sellest märku andnud ei ole, aga tasapisi hakkab pimedam ja külmem aeg ligi hiilima. Päevad lühenevad, pimeduse aeg pikeneb. See on hea aeg iseenda ja oma lähedastega veetmiseks. Et sügise – ja talveperiood muretult ja rõõmsalt mööda saata, muuda keskkond, mis sind ja sinu lähedasi igapäevaselt ümbritseb hubaselt mõnusaks ja soojaks.

Oriens sisustussalong pakub põhitoodanguna Eestis valmistatud tammepuidust kvaliteetmööblit ja eritellimusmööblit kuid tootevalikus on ka lai ja mitmekülgne valik sisustusaksessuaare, valgusteid, vaipu, lauanõusid ja muud kodu sisustamiseks vajalikku, et pakkuda terviklahendust ja harmoneeruvat elukeskkonda igale maitsele.

Peatoega ja ülimugavalt keha toetust pakkuv HUGO tugitool on võrratu kaaslane, kui sa soovid head muusikat või raamatut nautida. Uuenda juba olemasolevat pehmemööblit uute diivanipatjade või pehmete pleedidega, mille soojusesse on ennast mõnus mässida

Peatoega ja ülimugavalt keha toetust pakkuv HUGO tugitool on võrratu kaaslane, kui sa soovid head muusikat või raamatut nautida. Uuenda juba olemasolevat pehmemööblit uute diivanipatjade või pehmete pleedidega, mille soojusesse on ennast mõnus mässidaNaturaalse lehmanahaga kaetud pukk ja mängulised HUGO-kuubik moodulriiulid.

Naturaalse lehmanahaga kaetud pukk ja mängulised HUGO-kuubik moodulriiulid.

Täisvillased India käsitöövaibad on jala all nii pehmed ja soojad ning lisaks pakuvad silmailu!

Täisvillased India käsitöövaibad on jala all nii pehmed ja soojad ning lisaks pakuvad silmailu!


Kvaliteetsed ja omapärase disainiga valgustid igaks otstarbeks - mahedad ja sumedat meeleoluvalgust loovad põrandavalgustid, lugemislambid, teravama valgusega laualambid ning lae- ja seinavalgustid.

Kvaliteetsed ja omapärase disainiga valgustid igaks otstarbeks - mahedad ja sumedat meeleoluvalgust loovad põrandavalgustid, lugemislambid, teravama valgusega laualambid ning lae- ja seinavalgustid.


Kõige lihtsam viis luua hubast meeleolu ja tekitada naturaalset soojust on süüdata küüna! Turvaliseks küünalde kasutamiseks süüta need laternates ja küünlajalgades.
Oriensi tootevalikust leiad erinevaid küünlajalgu ja laternaid igasse interjööri.


*Universaalsed käsitööna valminud massiivsed klaasist küünlajalad on kasutatavad küünlajala, lillevaasi või dekoratiivsete lauakaunistuste hoiustamiseks. Kasuta läbipaistvas suures anumas vett ja vees ujuvaid küünlaid või aseta klaasi põhja, küünla alla natuke liiva, väikeseid merekive ja loo meeleolu.

 Vali naturaalsed või kui soovid oma koju rohkem värve, hoopis värvilised küünlajalad.

Vali naturaalsed või kui soovid oma koju rohkem värve, hoopis värvilised küünlajalad.Punutud korvid on head abimehed asjade hoiustamiseks - aseta nendesse ajakirjad ja ajalehed, käsitöötarbed, laste mänguasjad.

Punutud korvid on head abimehed asjade hoiustamiseks - aseta nendesse ajakirjad ja ajalehed, käsitöötarbed, laste mänguasjad.


Nautige kodus pere ja sõpradega koosolemist, leidke aega iseendale, lugege raamatuid, vaadake filme, kokake ja kuulake muusikat, nii saab pikast ja pimedast ajast hoopis uue energia kogumise kvaliteetaeg!

Hubaseid hetki kodus!
Oriens sisustussalong

UUDIS! Peatselt avab Oriens salongi ka TARTUS Sisustus E kaubamajas!

Sisestatud: 11.09.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki