Tee ise

Teeme ise vaasi

Lilled ja taimed annavad kodule värskust, elu ja värvi, kuid oluline on ka see, millises vaasis neid hoida. Alati pole vaja tormata poodi uue vaasi järele, vaid originaalse ja ilusa vaasi saab meisterdada ka vana vaasi ümberkujundamisega või lihtsate koduste vahenditega.Rippuva lillevaasi saab teha vanast lambipirnist ning riputada see üles traadi abil. Küll aga peab olema ettevaatlik sinna pandavate lillede valikul, sest need ei või olla liiga rasked ning vee kogus pirnis ei tohi olla liiga suur.


Igasugused tühjaks saanud plekkpurgid sobivad nii lõike- kui ka püsililledele. Kasutada võib vanu teepurke või miks ka mitte kõrgeid konservipurke.Ka kasutatud plastpudelid saab kerge vaevaga muuta vahvateks vaasideks. Pudeleid saab üle värvida, maalida neile pilte või katta näiteks ka tekstiiliga. Spreivärvi abil saab ka vanadest veinipudelitest teha stiilse vaasi. Pudelikaela ümber võib mässida ka nööri tekitamaks maakoduhõngu või tuua koju meretemaatikat.


Ka kõige tavalisemad klaaspurgid või joogiklaasid saavad uue kasutuse vaasi näol, kui kaunistada need paelte, värvi, tekstiili või värvilise teibiga.Lisaks värvile, võib vanu vaase katta ka puutükkidega või näiteks teha vaas vanadest pintslitest.
Olge loomingulised ja püüdke mõelda, millistest kodustest esemetest, mida te enam ei kasuta, saaksite teha vaasi ja asuge tööle!Koostanud: Mirjam Nikolai
Fotod: http://www.jokeroo.com/
http://swatchbookweddings.blogspot.com/
http://modernbaby.com/
http://www.geek-living.com/

Sisestatud: 18.09.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

vaata kõiki