Tee ise

Puumarket soovitab: tee ise emale puidust kandik

Mai teine pühapäev on traditsiooniline päev, millal peetakse meeles kõiki emasid. Loomulikult on lilled emadepäeval kõige traditsioonilisem kingitus, kuid miks mitte valmistada midagi ise? Puurmarketi arvates on igale emale parim kingitus ikka ise oma kätega valmistatud. Puumarket pakub välja vahva idee, kuidas valmistada unikaalne ning omapärane kandik, millega ema sellel tähtsal päeval üllatada.

 Allikas: puumarket.ee

Allikas: puumarket.ee

Töö tegemiseks on vaja:
Höövellaudu;
Puidu toonijat;
Pintslit;
Liivapaberit;
– Akutrelli.

Kuidas teha?
1. Lõika hööveldatud lauast neli 70cm lauajuppi. Aseta pikemad lauajupid kõrvuti üksteise vastu, seejärel mõõda ära nelja laua laius ning lõika selle mõõdu järgi kaks otsalauda.

2. Aseta otsalauad pikemate lauajuppide peale vertikaalselt ning kruvi pikemad lauajupid otsalaudade peale (puhtama tulemuse saavutamiseks lisa kruvid kandiku põhja alt).

 Allikas: puumarket.ee

Allikas: puumarket.ee

3. Lihvi liivapaberiga saetud ääred siledamaks ning valmista lauad ette värvimiseks. Parima tulemuse saavutamiseks kanna värvi peale pintsliga.

4. Et anda kandikule pisut rustikaalsemat välimust, võib selle peale värvimist liivapaberiga üle kergelt lihvida. Seejärel lisa otsalaudadele käepidemed, mille saate valida teile meelepärasest valikust.

www.puumarket.ee

Sisestatud: 10.05.2017

Puumarket AS

Tel.:
679 1551
Aadress:
Väike-Männiku 11, Tallinn, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Puumarketi ja sisekujundaja Kertu Põldmaa koostöö saatele "Kodutunne"

Puumarketi ja sisekujundaja Kertu Põldmaa koostöö saatele "Kodutunne"

Kui saate “Kodutunne” sisekujundaja Kertu Põldmaa Puumarketisse pöördus, oli kohe selge, et saadakse koostöös olla kasulikud nii “Kodutunne” saate peredele kui pakkuda huvitavaid “tee ise” ideid ka Puumarketi klientidele. Kõigest lähemalt aga järgnevas artiklis, kus Puumarket uuris Kertult muuhulgas, kuidas ta puidutöö juurde jõudis ning mida uut on avastanud koostöös “Kodutunne” saate peredega.

vaata kõiki